Katalog

Włączone filtry:
  Rozmiar MOBILEX
  Szerokość siedziska
  Kolor TIMAGO
  Długość uchwytów
  Wymiary TIMAGO
  Wymiary LEVICARE
  Kolory REHABED
  Materiał LEVICARE
  Rodzaj podnośników LEVICARE
  Udźwig podnośników LEVICARE
  Wymiary INNOW
  Rozmiar
  Średnica Anares
  Wersja Anares
  Wymiary MEYRA
  Rozmiar VERMEIREN
  Rozmiar Pionizatorów Mobilex
  Rozmiar pionizatora Vitea Care
  Rozmiar kamizelki

  Newsletter

  LIKWIDACJA BARIER

  Sprzęty w tej kategorii na co dzień ułatwiają funkcjonowanie każdej osobie niepełnosprawnej, chorej czy starszej. Gama produktów w tej kategorii jest bardzo bogata. Poczynając od małych atrybutów typu poręcze, uchwyty, kończąc na wannach, podnośnikach itp. należy dostrzec fakt, że proponowane sprzęty i akcesoria znacznie ułatwiają funkcjonowanie...

  Sprzęty w tej kategorii na co dzień ułatwiają funkcjonowanie każdej osobie niepełnosprawnej, chorej czy starszej. Gama produktów w tej kategorii jest bardzo bogata. Poczynając od małych atrybutów typu poręcze, uchwyty, kończąc na wannach, podnośnikach itp. należy dostrzec fakt, że proponowane sprzęty i akcesoria znacznie ułatwiają funkcjonowanie i zapewniają bezpieczeństwo w codziennym życiu.

  Wyróżniamy tutaj następujące podkategorie:

  - sprzęt toaletowy

  - artykuły dla seniora

  - uchwyty i poręcze

  - schodołazy, rampy, podjazdy

  - łóżka rehabilitacyjne

  - podnośniki

  - pionizatory

  - adaptacje samochodu

  - wanny

  - siedziska, kamizelki

  - wózki kąpielowe

  - akcesoria

  Jako, że są to produkty od których poniekąd zależy nasze bezpieczeństwo, zostały one zaprojektowane ze szczególną uwagą przez znanych i polecanych producentów: ANTAR, KAMED PLUS, LEVICARE, MOBLIEX, REHA FUND, ROWLAM, TIMAGO, SCA, VERMEIREN, DELTOM.

  Więcej

  LIKWIDACJA BARIER Jest 577 produktów.

  Podkategorie

  • Sprzęt toaletowy

   Sprzęt toaletowy ułatwi znacząco codzienne funkcjonowanie, jest pomocny osobom starszym i niepełnosprawnym, a nawet sprawdza się jako praktyczne uzupełnienie aranżacji toalety. W ofercie znajdziemy krzesło toaletowe na kółkach, taborety prysznicowe, ławeczki na wannę, nasadki toaletowe i inne tego rodzaju produkty. Główni producenci to ANTAR, INNOW, KAMED – PLUS, LEVICARE, MOBILEX, REHA FUND, TIMAGO.

   Najniższe ceny sprzętu toaletowego na rynku!

  • Artykuły dla seniora

   Wiedząc, że starość potrafi być trudna i z iloma wyzwaniami zmaga się osoba w podeszłym wieku, dążymy do tego, żeby ułatwić jej codzienność. W artykułach dla seniora pojawiają się przydatne akcesoria do codziennego użytku jak choćby stojak do samoobsługi, pudełko na protezę i kubki, za które odpowiada firma REHA FUND

   Najniższe ceny artykułów dla seniora na rynku!

  • Uchwyty, poręcze i podpory

   Dostosowując pomieszczenia toaletowe do potrzeb osób niepełnosprawnych i seniorów, przydatne okazują się uchwyty, poręcze i podpory. Montaż tych produktów ułatwia pacjentowi codzienną toaletę, zwiększa jego samodzielność i komfort życia, a także zabezpiecza przed niebezpiecznymi sytuacjami z wyniku poślizgnięcia i przewrócenia się. Polecamy producentów INNOWANTAR i MOBILEX

   Najniższe ceny uchwytów, poręczy i podpór na rynku!

  • Schodołazy, rampy, podjazdy

   Schody potrafią być olbrzymią barierą architektoniczną dla osób niepełnosprawnych, a także dla seniorów, którzy nie są w stanie ich samodzielnie pokonać. Niestety nie wszystkie miejsca w przestrzeni publicznej są jeszcze dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych i nie posiadają ułatwień. Wtedy z pomocą przychodzą schodołazy, rampy i podjazdy, umożliwiające bezproblemowy transport. Proponujemy produkty firm: MOBILEX i VERMEIREN

   Najniższe ceny schodołazów, ramp i podjazdów na rynku!

  • Łóżka rehabilitacyjne

   Zdarza się, że osoba chora, zwłaszcza po udarach i wylewach, zmuszona jest dłuższy czas, bądź stale, przebywać w pozycji leżącej. Łóżka rehabilitacyjne zaprojektowano właśnie dla nich i przeznaczone są do opieki domowej i do użytku w ośrodkach pielęgnacyjnych. Wysokość łóżka regulowana jest zdalnie za pomocą pilota, oparcie zaś podnoszone tak wysoko by zapewnić pacjentowi pozycję półsiedzącą. Prezentowane łóżka firm REHABED, SUMER, TIMAGOVERMEIREN posiadają wiele możliwości dostosowania pod wymagania pacjenta.

   Najniższe ceny łóżek rehabilitacyjnych na rynku!

  • Podnośniki dla niepełnosprawnych

   Podnośniki dla niepełnosprawnych umożliwiają podnoszenie i przemieszczanie osób niepełnosprawnych w sposób wygodny i bezpieczny, zarówno w warunkach domowych, jak i szpitalnych, a także w domach opieki, ośrodkach rehabilitacji i na basenach. W naszej ofercie znajdą się podnośniki wannowe, ścienne, sufitowe, jezdne i akcesoria do nich. Najwyższą jakość sprzętu zapewnia INNOW, LEVICAREMAZAMED

   Najniższe ceny podnośników dla osób niepełnosprawnych na rynku!

  • Brodziki prysznicowe dla niepełnosprawnych

   Odpowiednio dobrany brodzik prysznicowy, bezprogowy lub niskoprogowy, ułatwia codzienną higienę w szczególności osobom starszym, niepełnosprawnym lub mającym problemy z poruszaniem się. Poznaj produkty firmy INNOW.

   Najniższe ceny brodzików prysznicowych na rynku!

  • Leżyska

   Urządzenie pomocnicze do podnośników, mające na celu ułatwienie transportu pacjenta.

   Produkty firmy INNOW.

   Najniższe  ceny leżyska na rynku!

  • Pionizatory

   Pionizator przeznaczony jest do pionizowania tj.: umożliwiania funkcjonowania w pozycji stojącej. W ofercie sprzęt LEVICARE.

   Najniższe ceny pionizatorów na rynku!

  • Adaptacja samochodu

   Podnośniki do adaptacji samochodu, cenionego producenta LEVICARE.

   Najniższe ceny podnośników do adaptacji samochodu na rynku!

  • Wanny specjalistyczne

   Wanny specjalistyczne dla osób niepełnosprawnych i obłożnie chorych. Zapewniają komfortowe i bezpieczne warunki w czasie kąpieli, przynoszą ulgę pacjentom oraz wspierają opiekunów medycznych w ich pracy. W naszej ofercie sprzęt firmy INNOW i DELTOM.

   Najniższe ceny wanien specjalistycznych na rynku!

  • Siedziska, kamizelki

   Siedziska, kamizelki i chusty do podnośników dla niepełnosprawnych. Wysoka jakość wykonania i przemyślany kształt zapewniają bezpieczeństwo i wygodę w użytkowaniu. Klienci najczęściej wybierają produkty LEVICARE i INNOW.

   Najniższe ceny siedzisk, kamizelek i chust do podnośników!

  • Wózki kąpielowe

   Wózki kąpielowe służące do przewozu osób niepełnosprawnych w pozycji lezącej lub siedzącej. Sprzęt bardzo praktyczny do mycia pod prysznicem i doceniany za swoją wielofunkcyjność. Znane produkty firm: DELTOM, INNOW.

   Najniższe ceny wózków kąpielowych na rynku!

  • Akcesoria

   Zbiór różnorakich akcesoriów przydatnych do podnośników – od wagi cyfrowej, po wieszaki transportowe i słupy do podnośnika. Produkty firm LEVICARE i REHABED

   Najniższe ceny akcesoriów do podnośników na rynku!

  na stronę
  Pokazuje 1 - 9 z 577 elementów
  Pokazuje 1 - 9 z 577 elementów