Podnośnik samochodowy - Automatyczny system ładowania wózka LEVICARE

8961

Nowy produkt

30 500,00 zł brutto

Więcej informacji

Podnośnik samochodowy - Automatyczny system ładowania wózka LEVICARE OPIS:

   Nowoczesny podnośnik dla niepełnosprawnych automatyczny system ładowania wózka (sterowany silnikiem elektrycznym),  który umożliwia automatyczne załadowanie składanego wózka inwalidzkiego do samochodu. Innowacyjna konstrukcja podnośnika samochodowego dla niepełnosprawnych pozwala na bezproblemową adaptację samochodu dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

   Podnośnik ten posiada wiele zalet. Dzięki niemu można łatwo szybko i bez wysiłku załadować wózek inwalidzki do samochodu, co bardzo ułatwia transport osób niepełnosprawnych. Co więcej, automatyczny system ładowania wózka inwalidzkiego jest bardzo uniwersalny i można go montować w wielu typach samochodów. Kupując podnośnik samochodowy – automatyczny system ładowania wózka inwalidzkiego w sklepie HELPIK, otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niskiej cenie.

Podnośnik samochodowy - Automatyczny system ładowania wózka LEVICARE PRZEZNACZENIE:

    Produkt umożliwia łatwe i szybkie załadowanie wózka inwalidzkiego do samochodu. Automatyczny system do ładowania wózka inwalidzkiego stworzony z myślą o osobach poruszających się na wózkach, osobach mających problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz ich opiekunach.
   Podnośnik daje możliwość lepszej mobilności osobom niepełnosprawnym. Podnośnik samochodowy dla niepełnosprawnych LEVICARE, jest to jeden z najważniejszych i najnowocześniejszych elementów adaptacji samochodu do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Podnośnik samochodowy - Automatyczny system ładowania wózka LEVICARE ZALETY:

  • łatwość sterowania – automatyczny system ładowania wózka jest sterowany za pomocą specjalnych przycisków umieszczonych na desce rozdzielczej;

  • uniwersalność i łatwość montażu – system ładowania wózka inwalidzkiego może być z powodzeniem stosowany w we wszystkich czterodrzwiowych samochodach. Co więcej, montaż systemu ładowania wózka nie wymaga zmiany zmian w konstrukcji samochodu- adaptacja samochodu do potrzeb osób niepełnosprawnych jest więc łatwe i szybkie;

  • bezpieczeństwo – w przypadku jakiejkolwiek awarii produkt posiada manualny tryb awaryjny i wyłączniki krańcowe;

  • aby zamatować system ładowania wózka inwalidzkiego, należy zdemontować siedziska tylnej kanapy;

  • w przypadku wymiany samochodu łatwo i szybko zdemontujesz cały system.


UWAGA: KOSZT MONTAZU WYNOSI 3500 ZŁ

Podnośnik samochodowy - Automatyczny system ładowania wózka LEVICARE DANE TECHNICZNE:

Maksymalny udźwig: 30 kg

KOD PRODUCENTA: VSCHO+PREH

PRODUCENT: LEVICARE

*** W celu realizacji zamówienia prosimy o kontakt.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu podnośników samochodowych dla niepełnosprawnych, automatycznych systemów ładowania wózka inwalidzkiego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych systemów do ładowania wózków, podnośników dla niepełnosprawnych, lub elementów do adaptacji samochodu dla potrzeb osób niepełnosprawnych? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: LEVICARE.

Automatyczne systemy ładowania wózka inwalidzkiego do samochodu, podnośniki do wózków i skuterów inwalidzkich, podnośniki samochodowe dla niepełnosprawnych w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na stronie Helpik24.pl pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Podnośnik samochodowy - Automatyczny system ładowania wózka LEVICARE

Podnośnik samochodowy - Automatyczny system ładowania wózka LEVICARE

5 Inne produkty w tej samej kategorii: