Podgrzewany nawilżacz do SleepCube® REHA FUND Zobacz większe

Podgrzewany nawilżacz do SleepCube® REHA FUND

1780

Nowy produkt

6 086,01 zł

Więcej informacji

PODGRZEWANY NAWILŻACZ DO APARATU NA BEZDECHY NOCNE SLEEPCUBE® REHA FUND

   Nawilżacz do aparatu na bezdech SleepCube stosuje się, aby zmniejszyć suchość w gardle i nosie. Aparat ma funkcję regulacji temperatury podgrzewania. Stosowanie nawilżacza bez podgrzewania sprawia, że nawilżanie jest mniej efektywne (wdychane powietrze powoduje uczucie chłodu). Można zwiększyć wysokość temperatury, gdy odczuwamy suchość w gardle. Jeśli objawy nie ustępują, przyczyną może być oddychanie przez usta. Wtedy proponuje się zakup maski pełnotwarzowej lub paska, który podtrzymuje podbródek.

Podgrzewany nawilżacz do aparatu na bezdech SLEEPCUBE to mądry wybór! Dlaczego warto korzystać z nawilżacza SLEEPCUBE? Co dzięki temu zyskujesz?
  • Ogrzane i nawilżone powietrze zmniejsza uczucie suchości i czyni terapię bardziej komfortową, przez co przyspiesza dostosowanie się pacjenta do wymogów terapii CPAP.

NAWILŻACZ DO APARATU NA BEZDECH SLEEPCUBE® REHA FUND PRZEZNACZENIE:

  • Nawilżacz stosuje się podczas terapii aparatami CPAP, które mogą powodować odczuwanie suchości oraz niedrożność nosa i gardła

  • Efekt suchości może prowadzić do obniżenia komfortu podczas snu

NAWILŻACZ DO APARATU DO ODDYCHANIA PRZY BEZDECHU SLEEPCUBE® REHA FUND DANE TECHNICZNE:

  • Podgrzewany nawilżacz z dziesięciostopniową regulacją temperatury (29°-65° C)

  • Wygodny sposób podłączania i odłączania od aparatu do leczenia bezdechu

  • Waga: 794 g

PRODUCENT: REHA FUND


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu aparatów na bezdech senny w niskiej cenie. Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych aparatów na bezdech lub do tlenoterapii?

   Zobacz nasze propozycje. Proponujemy wybrać aparat na bezdech lub do tlenoterapii z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz towary firm REHA FUND, TIMAGO, YUYUE, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, a ich cena jest przystępna dla każdej kieszeni.

   Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę (Jak wybrać odpowiedni aparat na bezdech dla siebie?).


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Podgrzewany nawilżacz do SleepCube® REHA FUND

Podgrzewany nawilżacz do SleepCube® REHA FUND

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: