Sklep medyczny - Podgrzewany nawilżacz do aparatu na bezdech senny  serii XT - REHA FUND - Aparaty na bezdech - Tanio Zobacz większe

Podgrzewany nawilżacz do serii XT REHA FUND

1783

Nowy produkt

Więcej informacji

PODGRZEWANY NAWILŻACZ DO APARATÓW NA BEZDECH SERII XT REHA FUND

   Nawilżacze do aparatu na bezdech senny stosuje się, aby zmniejszyć suchość w gardle i nosie. Aparat nawilżający ma funkcję regulacji temperatury podgrzewania. Stosowanie nawilżacza do respiratorów bez podgrzewania sprawia, że nawilżanie jest mniej efektywne (wdychane powietrze powoduje uczucie chłodu). Można zwiększyć wysokość temperatury, gdy odczuwamy suchość w gardle. Jeśli objawy nie ustępują, przyczyną może być oddychanie przez usta. Wtedy proponuje się zakup maski pełnotwarzowej lub paska, który podtrzymuje podbródek. Ogrzane i nawilżone powietrze zmniejsza uczucie suchości i czyni terapię bardziej komfortową, przez co przyspiesza dostosowanie się pacjenta do wymogów terapii CPAP.

PODGRZEWANY NAWILŻACZ DO APARATÓW NA BEZDECH SERII XT REHA FUND PRZEZNACZENIE:

  • Nawilżacz do respiratorów stosuje się podczas terapii aparatami CPAP, które mogą powodować odczuwanie suchości oraz niedrożność nosa i gardła

  • Efekt suchości może prowadzić do obniżenia komfortu podczas snu

PODGRZEWANY NAWILŻACZ DO APARATÓW NA BEZDECH SERII XT REHA FUND DANE TECHNICZNE:

  • Podgrzewany nawilżacz do respiratorów sześciostopniową regulacją temperatury (30°-60° C)

  • Każdy pacjent może indywidualnie dopasować poziom nawilżenia podawanego powietrza

  • Łatwy sposób montowania aparatu na bezdech senny na płycie podgrzewacza

  • Pojemnik na wodę: 450 ml

  • Waga: 380 g

PRODUCENT: REHA FUND


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu aparatów na bezdech senny w niskiej cenie. Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych aparatów na bezdech lub do tlenoterapii?

   Zobacz nasze propozycje. Proponujemy wybrać aparat na bezdech lub do tlenoterapii z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz towary firm REHA FUND, TIMAGO, YUYUE, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, a ich cena jest przystępna dla każdej kieszeni. Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę (Jak wybrać odpowiedni aparat na bezdech dla siebie?).


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Podgrzewany nawilżacz do serii XT REHA FUND

Podgrzewany nawilżacz do serii XT REHA FUND

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: