Aparat na bezdech tlenowy CPAP XT Sense REHA FUND

1784

Nowy produkt

1 656,00 zł

Więcej informacji

APARAT NA BEZDECH CPAP XT Sense REHA FUND

   Aparat do tlenoterapii zapobiegający bezdechom wytwarza stałe dodatnie ciśnienie powietrza w drogach oddechowych. Aparat do leczenia bezdechu sennego eliminuje zjawisko bezdechu i pozwala na nieprzerwany sen. Jego bardzo cicha praca gwarantuje spokojny sen. Ciągły zapis danych z przebiegu snu pacjenta pozwala na stałą kontrolę terapii przez lekarza.

   Aparat na bezdech CPAP XT Sense to mądry wybór! Dlaczego warto korzystać z urządzenia do leczenia bezdechu sennego? Co dzięki temu zyskujesz? Aparat do leczenia bezdechu sennego CPAP XT Sense pozwala na prawidłowe dotlenienie się organizmu podczas snu.

APARAT NA BEZDECH CPAP XT Sense REHA FUND PRZEZNACZENIE:

   Bezdech senny jest niezwykle niebezpieczny dla zdrowia, a nawet życia pacjenta. Występuje on u osób, które w wyniku nadmiernego rozluźnienia tkanek górnych dróg oddechowych, mają ograniczony lub całkowity brak przepływu powietrza przez drogi oddechowe. Osoby, u których rozpoznano bezdech senny powinny zaopatrzyć się w urządzenie do leczenia bezdechu CPAP XT Sense, który podając strumień powietrza udrażnia drogi oddechowe i eliminuje zjawisko bezdechu.

APARAT NA BEZDECH CPAP XT Sense REHA FUND ZALETY:

  • Urządzenie do leczenia bezdechu sennego wytwarza stałe dodanie ciśnienie powietrza w drogach oddechowych

  • Aparat na bezdech senny ma lekki, kompaktowy, zminiaturyzowany kształt

  • Stały przepływ powietrza zapewniający efektywne zapobieganie wystąpieniu bezdechu i zwiększenie komfortu snu

  • Aparat tlenowy na bezdech senny ma wbudowany moduł zapisu przebiegu snu dla oceny skuteczności terapii (odczyt: karta SD)

  • Kompensacja ciśnienia w przypadku przecieków maski

  • Aparat do spania przy bezdechu ma wbudowany zegar, budzik, alarm

  • Podgrzewany nawilżacz jako dodatkowa opcja

  • Odczyt danych odbywa się przez kartę sd (XT Sense)

APARAT NA BEZDECH CPAP XT Sense REHA FUND DANE TECHNICZNE:

Aparat na bezdech tlenowy CRAP XT Sense REHA FUND. parametry techniczne Masz  problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

PRODUCENT: REHA FUND


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu aparatów na bezdech senny w niskiej cenie. Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych aparatów na bezdech lub do tlenoterapii?

Zobacz nasze propozycje. Proponujemy wybrać aparat na bezdech lub do tlenoterapii z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz towary firm REHA FUND, TIMAGO, YUYUE, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, a ich cena jest przystępna dla każdej kieszeni.
  
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę (Jak wybrać odpowiedni aparat na bezdech dla siebie?).OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Aparat na bezdech tlenowy CPAP XT Sense REHA FUND

Aparat na bezdech tlenowy CPAP XT Sense REHA FUND

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: