Sklep medyczny - Maska nosowa do aparatu na bezdech WIZARD 230 z czepcem -REHA FUND - Aparaty na bezdech i tlenoterapia - Tanio Zobacz większe

Maska nosowa WIZARD 230 z czepcem REHA FUND

1786

Nowy produkt

403,65 zł

Więcej informacji

MASKA NOSOWA WIZARD 230 Z CZEPCEM REHA FUND

   Maska CPAP serii WIZZARD przeznaczone są dla dorosłych pacjentów (o wadze powyżej 30 kg), którym zalecono terapię oddechową w formie stałego pozytywnego ciśnienia powietrza w drogach oddechowych. To mądry wybór! Dlaczego warto korzystać z maski do bezdechu WIZARD 230? Co dzięki temu zyskujesz? Dzięki zastosowaniu lekkich materiałów maska do leczenia bezdechu sennego zmniejsza nacisk na twarz oraz poprawia jej szczelność.

MASKA NOSOWA WIZARD 230 Z CZEPCEM REHA FUND PRZEZNACZENIE:

   Maska do aparatu CPAP, przeznaczona dla osób z niezbyt wysokim ciśnieniem leczniczym i drożnym nosem, ponieważ powietrze terapeutyczne dostarczane jest tylko do nosa.

MASKA NOSOWA WIZARD 230 Z CZEPCEM REHA FUND ZALETY:

 • Maska nosowa WIZARD 230 umożliwia swobodne obracanie się rury, poprawiając komfort ruchu podczas snu

 • Maskę do aparatu CPAP można również tak obrócić, aby była umiejscowiona nad głową

 • Maska nosowa wyposażona jest w uchwyt do szybkiego wypinania, co pozwala na łatwe odłączenie długiego węża od maski w celu przerwania terapii

 • Miękkie, wymienialne nakładki silikonowe, gwarantują dobrą szczelność maski do bezdechu

 • Nakładki niezawierające lateksu

 • Maska nosowa do aparatu CPAP zapewnia równomierny rozkład nacisku

 • Łatwy w zakładaniu i dopasowaniu czepiec z neoprenu

 • Szybkozłączka ułatwiająca rozłączenie i podłączanie rury powietrznej

 • Kulkowe kolanko obrotowe 360°

 • Maski nosowe są sprzedawane wraz z kompletem trzech nakładek w rozmiarach S, M, L, co ułatwia prawidłowe dopasowanie dla każdego pacjenta

KOD PRODUKTU: C-0204060

PRODUCENT: REHA FUND

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu aparatów na bezdech senny w niskiej cenie. Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych aparatów na bezdech lub do tlenoterapii?

Zobacz nasze propozycje. Proponujemy wybrać aparat na bezdech lub do tlenoterapii z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz towary firm REHA FUND, TIMAGO, YUYUE, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, a ich cena jest przystępna dla każdej kieszeni.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę (Jak wybrać odpowiedni aparat na bezdech dla siebie?).


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Maska nosowa WIZARD 230 z czepcem REHA FUND

Maska nosowa WIZARD 230 z czepcem REHA FUND

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: