Sklep medyczny - Maska nosowa do aparatu na bezdech WIZARD 210 z czepcem -REHA FUND - Aparaty na bezdech i tlenoterapia - Tanio Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Maska nosowa z czepcem Wizard 210 REHA FUND

Nowy produkt

Więcej informacji

MASKA NOSOWA Z CZEPCEM WIZARD 210 REHA FUND

   Maski CPAP serii WIZZARD przeznaczone są dla dorosłych pacjentów (o wadze powyżej 30 kg), którym zalecono terapię oddechową w formie stałego pozytywnego ciśnienia powietrza w drogach oddechowych. To mądry wybór! Dlaczego warto korzystać z Maski nosowej WIZARD 210? Co dzięki temu zyskujesz?

 • z myślą o komforcie użytkowania maska do bezdechu została wyposażona w miękkie, silikonowe nakładki na czoło

 • dzięki zastosowanej technologii maska nosowa CPAP stabilnie spoczywa na głowie pacjenta, a ciśnienie rozprowadzane jest równomiernie w obszarze twarzy pacjenta.


MASKA NOSOWA Z CZEPCEM WIZARD 210 REHA FUND PRZEZNACZENIE:

 • maska do bezdechu polecana  jest dla osób często zmieniających pozycję spania, ze względu na zwiększoną elastyczność łącznika rurowego

 • maska do aparatu na bezdech senny zapewnia nie tylko lepszą swobodę ruchów, podczas terapii CPAP, ale i zapobiega owijaniu się maski wokół rury


MASKA NOSOWA Z CZEPCEM WIZARD 210 REHA FUND ZALETY:

 • maska do bezdechu posiada miękkie, wymienialne nakładki silikonowe, gwarantują dobrą szczelność

 • podkładka czołowa o dwóch opcjach regulacji zapewnia równomierny rozkład nacisku

 • łatwy w zakładaniu i dopasowaniu czepiec

 • szybkie odłączanie rury powietrznej

 • maska do aparatu CPAP posiada port przewodu tlenowego

 • kolanko dwuczęściowe obrotowe 360°

 • zaczepy w dolnej części czepca pozwalają na łatwe założenie i zdjęcie maski CPAP

 • rozmiary: maska do aparatu na bezdech senny występuje w trzech rozmiarach – S, M i L. Dla rozmiarów M i L jest ten sam stelaż, a poprzez zmianę samej nakładki silikonowej możemy zmienić rozmiar masekPRODUCENT: REHA FUND


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu aparatów na bezdech senny w niskiej cenie. Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych aparatów na bezdech lub do tlenoterapii?

Zobacz nasze propozycje. Proponujemy wybrać aparat na bezdech lub do tlenoterapii z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz towary firm REHA FUND, TIMAGO, YUYUE, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, a ich cena jest przystępna dla każdej kieszeni.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę (Jak wybrać odpowiedni aparat na bezdech dla siebie?).


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Maska nosowa z czepcem Wizard 210 REHA FUND

Maska nosowa z czepcem Wizard 210 REHA FUND

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: