Mobilny koncentrator tlenu iGO REHA FUND

1789

Nowy produkt

Więcej informacji

MOBILNY KONCENTRATOR TLENU iGO REHA FUND

   Koncentrator tlenu iGO REHA FUND jest urządzeniem wykorzystywanym w medycynie do dostarczenia pacjentowi dodatkowej dawki tlenu w powietrzu wdychanym. Przenośny koncentrator tlenu stanowi dużo tańszą i praktyczniejszą alternatywę dla butli tlenowych. Urządzenie podłącza się do prądu i jest przystosowane do pracy ciągłej pobierając tlen bezpośrednio z powietrza atmosferycznego, w związku z tym nie potrzebuje ponownego nabijania tlenem. Ponad to Koncentrator tlenu jest zdecydowanie bezpieczniejszy od butli tlenowych, które w razie wycieków mogą podnosić ryzyko wybuchu pożaru.

   Przenośny koncentrator tlenu absorbuje azot z powietrza przez co podaje tlen o wysokiej koncentracji (ok. 93%) zapewniając należyte zaopatrzenie pacjenta w dodatkową dawkę tlenu. Urządzenie jest wielkości małej szafki nocnej na kółkach które umożliwiają jego swobodnie przesuwanie. Dodatkowo  koncentrator tlenu jest stosunkowo lekki i cichy co razem zapewnia wysoki komfort z jego korzystania. To mądry wybór! Dlaczego warto korzystać z mobilnego koncentratora tlenu iGO? Co dzięki temu zyskujesz?

  • mobilny koncentrator tlenu, który pracuje zarówno w trybie ciągłym (do 3 l/min.) jak również i pulsacyjnym (do 6 l/min.)

  • potrójny system zasilania (prąd sieciowy, akumulatorowy w samochodzie i wewnętrzna bateria wielokrotnego ładowania) pozwala na korzystanie z koncentratora tlenu zarówno w domu jak i na spacerze


MOBILNY KONCENTRATOR TLENU iGO REHA FUND PRZEZNACZENIE:

   Do zastosowania dla wszystkich pacjentów, również bardzo małych dzieci. 

MOBILNY KONCENTRATOR TLENU iGO REHA FUND ZALETY:

  • przenośny koncentrator tlenu wyposażony jest w wózek z torbą co pozwala pacjentowi na korzystanie z tlenu także poza domem, np. na spacerze, w samochodzie, a także w samolocie

  • koncentrator tlenu IGO REHA FUND zapewnia dostęp do tlenu nawet przez 5,4 h

  • wizualne i dźwiękowe alarmy wskazujące niski poziom stężenia tlenu, brak zasilania, spadek ciśnienia, niski stan baterii, brak oddechu przy pracy pulsacyjnej, zbyt wysoką temperaturę i konieczność naprawy serwisowej

  • dwa tryby pracy: ciągły i pulsacyjny

  • możliwość podłączenia nawilżacza (tylko przy pracy ciągłej)


MOBILNY KONCENTRATOR TLENU iGO REHA FUND DANE TECHNICZNE:

Mobilny koncentrator tlenu  iGO REHA FUND. Dane techniczne. Masz  problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

PRODUCENT: REHA FUNDSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu aparatów do tlenoterapii w niskiej cenie. Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych aparatów do tlenoterapii lub na bezdech senny. Zobacz nasze propozycje! Proponujemy wybrać aparat do tlenoterapii lub na bezdech z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz towary firm REHA FUND, TIMAGO, YUYUE, które cieszą się ogromną popularnością wśród klientów, a ich cena jest przystępna dla każdej kieszeni.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę (Jak wybrać odpowiedni aparat na bezdech dla siebie?).


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Mobilny koncentrator tlenu iGO REHA FUND

Mobilny koncentrator tlenu iGO REHA FUND

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: