Sklep medyczny - Cewnik Foley dwudrożny - cewnik - urologia - higiena - ZARYS - Niska cena! Zobacz większe

Cewnik wewnętrzny męski silikonowy Foleya dwudrożny ZARYS

Nowy produkt

1,76 zł

Więcej informacji

Cewnik wewnętrzny męski silikonowy Foleya dwudrożny ZARYS

   Właściwości i zalety cewnika wewnętrznego:

  • Cewnik Foleya męski silikonowy 2 drożnyod ZARYS jest zaprojektowany z myślą o wygodnym, długotrwałym cewnikowaniu pęcherza moczowego.

  • Cewnik jest samoutrzymujący się. Balonik zabezpiecza przed wysunięciem się cewnika z pęcherza. Zawór do napełniania balonika znajduje się obok wylotu cewnika.

 Cewnik Foleya wewnętrzny męski dwudrożny wykonany z silikonumedycznego o najwyższej biokompatybilności. Przezroczysty co ułatwia obserwację i kontrolę. Miękki, symetryczny, a elastyczna konstrukcja umożliwia bezoporowe wprowadzenie.

 Atraumatyczne wprowadzenie dzięki gładkiej, wyprofilowanej powierzchni zewnętrznej cewnika. Cecha ta gwarantuje bezboleśne wprowadzenie jak i wycofywanie. Balon cewnika jest jednolicie wypełniony, dzięki czemu cewnik może być bezpiecznie osadzony w pęcherzu moczowym.

ROZMIARY CEWNIKÓW FOLEYA:

  • CH-12

  • CH-14

  • CH-16

  • CH-18

  • CH-20

PRODUCENT: ZARYS

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu cewnika zewnętrznego w niskiej cenie!

  W ofercie posiadamy tanie worki do zbiórki moczu i akcesoria do uridonów. Proponujemy darmowy dowóz na terenie powiatu Łańcuckiego i miasta Rzeszów.

Szukasz innych cewników zewnętrznych?

  Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firmy: QUFORA, ROCHESTER ,1/2 częściowe silikonowe oraz lateksowe, z przylepcem i samoprzylepne cewniki urologiczne, których cena jest przystępna dla każdej kieszeni.

  Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić pod numer 735 575 252 z prośbą o poradę (np. Jak zakładać cewnik?Jak często wymieniać? Jak dobrać rozmiar cewnika?).

  UWAGA KLIENCIE! Ten produkt zakupisz w ramach Refundacji NFZ za pomocą formularza bez wychodzenia z domu lub telefonicznie.Opinie

Napisz opinię

Cewnik wewnętrzny męski silikonowy Foleya dwudrożny ZARYS

Cewnik wewnętrzny męski silikonowy Foleya dwudrożny ZARYS

5 Inne produkty w tej samej kategorii: