Łóżko rehabilitacyjne Luna 2 VERMEIREN

1832

Nowy produkt

3 157,00 zł

Więcej informacji

czas realizacji zamówienia łóżka wynosi minimum 10 dni roboczych

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE LUNA 2 OPIS

   Ten model łóżka rehabilitacyjnego spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Posiada wiele udogodnień. Jest to bardziej rozbudowana wersja łóżka LUNA BASIC, został zabudowany od strony zarówno głowy, jak i nóg - takie rozwiązanie dodatkowo zabezpiecza pozycję pacjenta na łóżku.

   Bardzo stabilne czterosegmentowe łóżko rehabilitacyjno - pielęgnacyjne. Kluczowe ustawiania tego modelu łóżka można wygodnie regulować za pomocą pilota. Łózko rehabilitacyjne wyposażone jest w specjalny wysięgnik.

   Części leżyska można bardzo łatwo regulować. Konstrukcja łóżka daje możliwość zawieszenia leżyska na dwóch wysokościach, co umożliwia dopasowanie ustawień łózka do indywidualnych potrzeb pacjenta. Łóżko umożliwia ułożenie pacjenta w pozycji antytrendelenburga.

   Łóżko rehabilitacyjne LUNA 2 pozwala efektywnie opiekować się osobą leżącą, zapewniając komfort i wygodę zarówno pacjentowi, jak i opiekunom. Łózko posiada wiele udogodnień, które ułatwiają opiekę nad osobą obłożnie chorą. Nowoczesna konstrukcja łóżka rehabilitacyjnego ułatwia codzienną eksploatację.

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE LUNA 2 PRZEZNACZENIE:

   Łóżko rehabilitacyjne jest przeznaczone głównie do opieki nad osobami obłożnie chorymi po wylewach, po poważnych urazach, lub odbywających rehabilitację po poważnych zabiegach chirurgicznych. Jest to niezbędny element wyposażenia domu w przypadku pielęgnacji osób chorych, wymagających opieki.

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE LUNA 2 ZALETY:

  • nowoczesność i łatwość regulacji ustawień - czterosegmentowe leże, które bardzo łatwo można dopasować do potrzeb pacjenta
  • regulacja łóżka rehabilitacyjnego odbywa się za pomocą pilota, można również regulować kąt nachylenia wezgłowia, jak i kąt nachylenia udowej części leżyska
  • łóżko jest wyposażone w siłowniki LINAK
  • bezpieczeństwo - łóżko rehabilitacyjne wyposażone jest w barierki, które zabezpieczają przed wypadnięciem
  • leże łóżka wykonane jest z metalu
  • estetyczna obudowa skrzynkowa stanowi istotne element stabilnej konstrukcji łóżka rehabilitacyjnego

ŁÓŻKO REHABILITACYJNE LUNA 2 DANE TECHNICZNE:


LUNA 2 DT.png


KARTA KATALOGOWA


PRODUCENT:
VERMEIREN

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA WYNOSI MINIMUM 10 DNI ROBOCZYCH.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu łóżek rehabilitacyjnych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych łóżek rehabilitacyjnych? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: REHABED, TIMAGO, VERMEIREN. Łóżka rehabilitacyjne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Łóżko rehabilitacyjne Luna 2 VERMEIREN

Łóżko rehabilitacyjne Luna 2 VERMEIREN

Ten produkt jest lub był najtańszy w ostatnim miesiącu na ceneo.pl.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: