Majtki chłonne Seni Active Normal S 10 szt. TZMO

85

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 25,00 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Majtki chłonne Seni Active Normal S 10 szt. TZMO OPIS:

Majtki chłonne Seni Active Normal to produkt zaprojektowany dla osób aktywnych z problemem średniego nietrzymania moczu. Charakteryzują się oddychającą strukturą i są noszone jak tradycyjna bielizna. Zapewniają użytkownikom dyskrecję oraz wyjątkowy komfort, jednocześnie utrzymując wysoki poziom suchości.

Majtki chłonne Seni Active Normal to jednorazowe, elastyczne produkty idealnie dopasowane dla osób aktywnie żyjących oraz uczestniczących w zajęciach rehabilitacji ruchowej

 

Najważniejsze właściwości majtek chłonnych Seni Active Normal S 10 szt.:

Zwiększone poczucie suchości — Specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System), zastosowana we wkładzie chłonnym, zwiększa poczucie suchości poprzez szybkie i efektywne rozprowadzanie wilgoci. Ta technologia zapewnia użytkownikowi większy komfort poprzez utrzymanie suchości.

Zapobieganie przeciekaniu Osłonki boczne w pieluszkach, wykonane z hydrofobowej włókniny, skutecznie zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz. Po założeniu, majtki chłonne idealnie przylegają do ciała, zapewniając dodatkowe zabezpieczenie.

Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień — Specjalna konstrukcja zewnętrznej warstwy majtek umożliwia cyrkulację powietrza, jednocześnie zapobiegając przeciekaniu cieczy. Dzięki temu skóra może oddychać swobodnie, co zmniejsza ryzyko powstawania odparzeń, podrażnień oraz odleżyn.

Informacja o konieczności zmiany majtek chłonnych — Indykator wilgotności, który jest nadrukowany na pieluszce, sygnalizuje stopień napełnienia produktu. W kontakcie z wilgocią nadruk ten ulega rozmyciu. Gdy rozmycie osiągnie 50-80% długości indykatora, jest to znak, że należy wymienić pieluchę.

Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu moczu — Superabsorbent zastosowany w majtkach chłonnych wykazuje nie tylko silne właściwości absorpcyjne, ale również posiada cechy antybakteryjne, co przyczynia się do redukcji rozwoju bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

 

Pozostałe właściwości majtek chłonnych Seni Active Normal S 10 szt.:

Lepsze dopasowanie do ciała — Majtki chłonne charakteryzują się lepszym dopasowaniem do ciała dzięki anatomicznemu kształtowi, co minimalizuje ryzyko powstawania otarć mechanicznych. Idealne przyleganie zapewnia także zastosowanie elastycznej przędzy na całym obwodzie produktu.

Zachowanie dyskrecji i wygody — Majtki chłonne są zaprojektowane tak, aby doskonale dopasowywać się do ciała, będąc jednocześnie mniej zauważalnymi, przy zachowaniu wysokiej chłonności. Wykonane z miękkiego i cichego materiału, dodatkowo zwiększają poczucie dyskrecji użytkownika.

Podwyższony komfort użytkowania — Wyjątkowo miękka i delikatna włóknina, z której wykonane są majtki chłonne, zapewnia dużą wygodę użytkowania.

Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych — Majtki Seni Active zamiast lateksu zawierają elementy wykonane z elastycznej przędzy, co minimalizuje ryzyko alergii skórnych. Ponadto zostały one poddane niezależnym testom dermatologicznym, potwierdzającym ich bezpieczeństwo dla skóry.

 

Zakładanie majtek chłonnych Seni Active Normal S 10 szt.:

1. Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę.

2. Dopasuj majtki z tyłu i z przodu tak, aby dobrze przylegały do ciała. W razie potrzeby np. jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę.

3. Aby zdjąć zużyte majtki chłonne, chwyć za szwy znajdujące się z boku produktu.

4. Rozerwij szwy boczne z obu stron majtek.

5. Zużyte majtki chłonne zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

 

Dobór rozmiaru majtek chłonnych Seni Active Normal S 10 szt.:

Wybierając majtki chłonne, ważne jest nie tylko zdecydowanie się na odpowiedni typ wyrobu, ale także na właściwy rozmiar. Niewłaściwie dobrane majtki mogą powodować nie tylko straty finansowe, ale i negatywnie wpływać na zdrowie.

Zbyt ciasne majtki chłonne mogą uciskać, prowadząc do niekomfortowych otarć w obszarze pasa i pachwin oraz mogą wywoływać podrażnienia skóry.

Natomiast majtki chłonne, które są za duże, będą luźno przylegać do ciała, zwiększając ryzyko wycieków bocznych.

Aby prawidłowo dobrać rozmiar majtek chłonnych Seni Active Normal, należy użyć miary krawieckiej do zmierzenia obwodu w biodrach oraz w talii. Następnie porównaj te wymiary z rozmiarami dostępnymi w tabeli rozmiarów Seni.

Jeżeli zarówno obwód talii, jak i bioder mieści się w jednym przedziale rozmiarowym wskazanym w tabeli, wybierz ten rozmiar.

Jeśli jednak obwód talii i bioder wpada w dwa różne przedziały rozmiarowe, zaleca się wybrać rozmiar odpowiadający większemu z wymiarów.

 

Dostępne rozmiary majtek chłonnych Seni Active Normal S 10 szt.:
  • Small (S) - 55-85 cm

  • Medium (M) - 80-110 cm

  • Large (L) - 100-135 cm

  • Extra Large (XL) - 120-160 cm

 

Chłonności majtek chłonnych Seni Active Normal:

 

 

Przeznaczenie majtek chłonnych Seni Active Normal S 10 szt.:

Płeć:

  • kobieta

  • mężczyzna

Stan fizyczny:

  • osoba aktywna, samodzielna

Rodzaj inkontynencji:

  • inkontynencja moczowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

  • inkontynencja: średnia

  • chłonność: 5,5/7

 

Kod produktu: SE-096-SM10-N01

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Majtki chłonne Seni Active Normal S 10 szt. TZMO

Majtki chłonne Seni Active Normal S 10 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Nie widzisz odpowiedzi, której szukasz?