Majtki chłonne Seni Active Plus XL 10 szt. TZMO

96

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 51,00 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Majtki chłonne Seni Active Plus XL 10 szt. TZMO OPIS:

   Majtki chłonne Seni Active Plus, zaprojektowane do noszenia jak zwykła bielizna, oferują wyjątkową oddychalność. Są idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych zmagających się ze średnim lub ciężkim problemem nietrzymania moczu. Zapewniają dyskrecję i komfort użytkowania, a także utrzymują skórę w suchości, co zwiększa poczucie komfortu.

 

Najważniejsze właściwości majtek chłonnych Seni Active Plus XL 10 szt.:

   Zwiększone poczucie suchości — Specjalnie opracowana włóknina EDS (Extra Dry System), umieszczona w chłonnym wkładzie, zapewnia efektywniejsze i szybsze rozprowadzanie wilgoci w całym wkładzie. Dzięki temu technologia ta gwarantuje wyjątkowe poczucie suchości, podnosząc komfort użytkowania.

   Zapobieganie przeciekaniu — Osłonki boczne majtek chłonnych, wykonane z innowacyjnej, hydrofobowej włókniny, skutecznie zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz produktu. Po założeniu majtki doskonale przylegają do ciała, zapewniając idealne dopasowanie i dodatkowe zabezpieczenie.

   Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień — Unikalna struktura zewnętrznej warstwy majtek chłonnych umożliwia swobodny przepływ powietrza, jednocześnie zapobiegając przenikaniu cieczy. Dzięki temu skóra może oddychać naturalnie, co znacząco zmniejsza ryzyko powstawania odparzeń, podrażnień oraz odleżyn. Oddychalność wyrobu zapewnia nie tylko komfort, ale i zdrowie skóry.

   Informacja o konieczności zmiany majtek chłonnych — Indykator wilgotności, wykonany w formie nadruku na pieluszce, sygnalizuje stopień jej napełnienia. Zmienia swój wygląd pod wpływem wilgoci — nadruk stopniowo się rozmywa. Gdy rozmycie osiągnie 50-80% długości indykatora, jest to znak, że należy zmienić pieluchę.

   Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu moczu — Superabsorbent zastosowany w majtkach chłonnych charakteryzuje się nie tylko wysoką zdolnością absorpcji, ale również posiada właściwości antybakteryjne. Dzięki temu skutecznie ogranicza rozwój bakterii odpowiedzialnych za wydzielanie nieprzyjemnych zapachów, zapewniając dodatkową ochronę higieniczną.

 

Pozostałe właściwości majtek chłonnych Seni Active Plus XL 10 szt.:

   Lepsze dopasowanie do ciała — Majtki chłonne, dzięki swojemu anatomicznemu kształtowi, idealnie dopasowują się do kształtu ciała, co znacząco zmniejsza ryzyko powstawania otarć mechanicznych. Dodatkowo idealne dopasowanie jest wzmocnione przez zastosowanie elastycznej przędzy w całym obwodzie majtek, zapewniając komfort i swobodę ruchów.

   Zachowanie dyskrecji i wygody — Majtki chłonne zapewniają doskonałe dopasowanie do ciała, przy czym są subtelne i mniej widoczne, zachowując przy tym wysoki poziom absorpcji. Wykonane z miękkiego, nieszeleszczącego materiału, co dodatkowo zwiększa dyskrecję użytkowania i komfort noszenia.

   Podwyższony komfort użytkowania — Wyjątkowo miękka i delikatna włóknina, z której wykonane są majtki chłonne, zapewnia znaczną wygodę podczas ich użytkowania, oferując komfort i delikatność na najwyższym poziomie.

   Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych — Majtki Seni Active zamiast lateksu wykorzystują elementy z elastycznej przędzy, co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych skóry. Ponadto majtki chłonne zostały poddane niezależnym testom dermatologicznym, zapewniając dodatkową pewność ich bezpieczeństwa dla skóry.

 

Zakładanie majtek chłonnych Seni Active Plus XL 10 szt.:

 

1. Załóż majtki chłonne jak zwykłą bieliznę.

2. Dopasuj majtki z tyłu i z przodu tak, aby dobrze przylegały do ciała. W razie potrzeby np. jeśli chcesz skorzystać z toalety, możesz je zdejmować i ponownie zakładać jak zwykłą bieliznę.

3. Aby zdjąć zużyte majtki chłonne, chwyć za szwy znajdujące się z boku wyrobu.

4. Rozerwij szwy boczne z obu stron majtek.

5. Zużyte majtki chłonne zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

 

Dobór rozmiaru majtek chłonnych Seni Active Plus XL 10 szt.:

   Wybierając majtki chłonne, istotne jest nie tylko zdecydowanie się na właściwy rodzaj wyrobu, ale również na dobór odpowiedniego rozmiaru. Niewłaściwie dobrane majtki mogą prowadzić do konsekwencji zarówno finansowych, jak i zdrowotnych.

   Majtki chłonne, które są za małe, mogą powodować ucisk, co z kolei może skutkować bolesnymi otarciami w obszarze pasa i pachwin. Taki niewłaściwy rozmiar może również prowadzić do podrażnienia skóry.

   Z kolei, zbyt luźne majtki chłonne mogą nie przylegać dostatecznie do ciała, co zwiększa ryzyko wycieków bocznych, obniżając skuteczność produktu.

   Aby prawidłowo dobrać rozmiar majtek chłonnych Seni, użyj miary krawieckiej i zmierz obwód talii oraz bioder. Następnie porównaj te wartości z przedziałami rozmiarów przedstawionymi w poniższej tabeli.

   Jeżeli obwód zarówno talii, jak i bioder mieści się w tym samym przedziale rozmiarowym wskazanym w tabeli, wybierz ten rozmiar.

   W przypadku, gdy wymiary talii i bioder mieszczą się w dwóch różnych przedziałach rozmiarowych, zaleca się wybrać rozmiar odpowiadający większemu z wymiarów.

 

Dostępne rozmiary majtek chłonnych Seni Active Plus XL 10 szt.:
 • Small (S) - 55-85 cm

 • Medium (M) - 80-110 cm

 • Large (L) - 100-135 cm

 • Extra Large (XL) - 120-160 cm

 • Extra Extra Large (XXL) - 140-190 cm

 

Chłonności majtek chłonnych Seni Active:

 

Przeznaczenie majtek chłonnych Seni Active Plus XL 10 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia / ciężka

 • chłonność: 7/7

 

Kod produktu: SE-096-XL10-A02

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Majtki chłonne Seni Active Plus XL 10 szt. TZMO

Majtki chłonne Seni Active Plus XL 10 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Nie widzisz odpowiedzi, której szukasz?