Krem myjący Wash Cream 3 w 1 TENA Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Krem myjący Wash Cream 3 w 1 TENA

Nowy produkt

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU

Właściwości:

Produkt przeznaczony przede wszystkim do częstej pielęgnacji w okolicy krocza podczas zmiany produktów chłonnych u osób cierpiących na nietrzymanie moczu, ale doskonale nadaje się też do oczyszczania skóry całego ciała, ponieważ mydło i woda mogą wysuszać skórę.

W przeciwieństwie do mydła i wody naszego produktu nie trzeba spłukiwać. 7 razy bardziej nawilżający niż mydło i woda, które mogą wysuszać skórę (dane dostępne w firmie TENA, oparte na badaniu produktu TENA Wash Cream. Luty 2014 r.). Pozwala uniknąć przenoszenia zanieczyszczeń (miski i myjki).

Produkt testowany dermatologicznie. Ułatwia utrzymanie naturalnego pH skóry. Nie zawiera alkoholu i mydła. Pozostawia skórę świeżą i czystą skórę, usuwa nieprzyjemne zapachy. Spełnia standardy jakości konsumenckiej i bezpieczeństwa dla środowiska, pozwalające na oznaczenie etykietą Swan (Nordic Ecolabel).

Pojemność: 1000 ml

Producent: TENA


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Krem myjący Wash Cream 3 w 1 TENA

Krem myjący Wash Cream 3 w 1 TENA

3 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,