Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR VECTOR 02 + pokrowiec VERMEIREN

5946

Nowy produkt

   Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowo-stabilizacyjna. Do prania w pralce w całości. Dla osób z wysokim stopniem ryzyka odleżynowego (IV stopień EPUAP).

Więcej szczegółów

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 1 136,00 zł

Więcej informacji

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR VECTOR 02 VERMEIREN OPIS:


Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowo-stabilizacyjna.
Do prania w pralce w całości. Dla osób z wysokim stopniem ryzyka odleżynowego (IV stopień EPUAP).

   Czasem konieczne jest odciążenie wrażliwego obszaru wokół kości ogonowej. VECTOR O2 doskonale spełnia tę rolę. Unikatowy układ komór zapewnia komfort, optymalną ochronę skóry, doskonałe prowadzenie nóg oraz większą stabilizację miednicy. 100% dająca się prać w pralce, zapewnia optymalną higienę, doskonałą temperaturę i regulację wilgotności. W razie potrzeby Vector O2 zapewnia lepszą funkcjonalność górnej części ciała i poszerza zasięg ramion u osób aktywnych.

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR VECTOR 02 VERMEIREN ZALETY:

 • W CAŁOŚCI DAJĄCA SIĘ PRAĆ W PRALCE

   Poduszkę można w całości prać w pralce, jest idealna dla pacjentów z tendencją do nietrzymania moczu. W większości modeli poduszek jest konieczne usunięcie zawartości, aby można ją było włożyć do pralki. Nowa poduszka VECTOR O2 posiada komórki SmartCells, które nie muszą być usuwane przed praniem. Jest idealna do stosowania w domach pomocy społecznej, oraz dla każdego, kto wymaga maksymalnej czystości poduszki. Poduszka VECTOR O2 jest pierwszą poduszką, do której nie potrzeba specjalnych worków do prania. • 100% ODDYCHALNOŚCI I WENTYLACJI

   Otwarta struktura poduszki VECTOR O2 zapewnia 100% oddychalności i wentylacji. Korzystanie z oddychającej poduszki poprawia kontrolę temperatury i wilgotności, zwiększa wygodę i zmniejsza działanie tarcia i sił ścinających na deformowanie tkanki, co zmniejsza ryzyko powstania odleżyn.

 • EFEKT PUDŁA

   Poduszka posiada zamek błyskawiczny na środku. To  pozwala na lepsze zachowanie swojej objętość, co zatem wpływa na zwiększenie wsparcia i zmniejsza ryzyko wyślizgiwania się komórek SmartCells spod użytkownika. Efekt Pudła pozwala również terapeutom dostosować ilość komórek (dosypywanie lub usypywanie, tylko wtedy, gdy jest to konieczne), gdy użytkownik pozostaje w pozycji siedzącej na poduszce.

 • UNIKALNA KONSTRUKCJA

   Vector O2 składa się z  8 komór, każda spełniająca własną funkcję. Dzięki unikalnej konstrukcji poduszka zapewnia skuteczny rozkład ciśnienia, co czyni z niej idealną poduszką przeciwodleżynową. Anatomicznie ukształtowana do powierzchni siedziska zapewnia wysoki poziom stabilizacji i wspierania optymalnego pozycję siedzenia. Komórki SmartCells posiadają specyficzny kształt i budowę, który w sposób optymalny zapewnia skuteczność. Od października 2017 mają dożywotnią gwarancję wytrzymałościową • WYGODNA PĘTELKA DO SUSZENIA

   Z tyłu poduszki jest specjalna pętelka. Używa się jej do powieszenia poduszki VECTOR O2 do wysuszenia po wypraniu. Pętelka również pełni inną dodatkową rolę, pozwala na prawidłowe założenie wierzchniego pokrowca na poduszkę i na orientowanie się gdzie jest tył poduszki a gdzie przód.

 • SPECJALNY POKROWIEC WIERZCHNI O2

   Poduszka VECTOR O2 jest dostarczana z dwoma wierzchnimi pokrowcami. Wykonane są z oddychającego, elastycznego materiału i obejmują tylko górną część poduszki wózka inwalidzkiego. Spód poduszki pozostaje całkowicie otwarty, aby umożliwić poduszce przewiewność w sposób ciągły. Oznacza to optymalną wentylację i wygodę dla użytkownika. Dostarczane są dwa pokrowce - zawsze jeden będzie czysty. Poduszki VECTOR O2 występują w dwóch grubościach 6 cm i 10 cm.
 

Dodatkowe zalety:

 • Anatomiczny kształt;

 • Optymalne zanurzenie i stabilizacja;

 • Idealny rozkład ciśnienia;

 • Doskonałe pozycjonowanie uda;

 • Doskonała stabilizacja miednicy;

 • Lekka: 500 g - 850 g w zależności od rozmiaru

 • Wytrzymałość: do 250 kg

 • Łatwa w użyciu;

 • Łatwa w utrzymaniu w czystości;

 • Ogromna trwałość;

 • Nie ma konieczności dopompowywania i okresowego sprawdzania poziomu ciśnienia;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR VECTOR 02 VERMEIREN INFORMACJE O PRODUKCIE:


Rozmiary poduszek:

szerokość (poziomo) x głębokość (pionowo)UWAGA:

Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi od 5 do 14 dni roboczych!

Poduszki w rozmiarach niestandardowych wyceniane są indywidualnie, a czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu. 

Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.
TEL: 17-779-63-64  E-MAIL: POCZTA@HELPIK24.PL 

Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.Kod produktu:
VICAIR VECTOR 02

Producent: VERMEIREN
Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu poduszek przeciwodleżynowych pneumatycznych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych materacy i poduszek przeciwodleżynowych?

Radzimy wybrać produkty materace i poduszki przeciwodleżynowe z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: ANTAR, ARMEDICAL, EGERTON, HALCAMP, INNOW, LEVICARE, MOBILEX, NOEL S.C., POFAM JEDNOŚĆ, REHA FUND, REHABED, RENA, ROHO, SET-PON, SUNRISE MEDICAL, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO, VERMEIREN, VITEA CARE

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735-575-252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto: Krążki, rozpórki, osłony przeciwodleżynowe, Środki pielęgnacyjne przeciwodleżynowe, Kołnierze ortopedyczne, Pasy ortopedyczne, Stabilizatory, ortezy i opaski ortopedyczne


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR VECTOR 02 + pokrowiec VERMEIREN

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR VECTOR 02 + pokrowiec VERMEIREN

   Poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowo-stabilizacyjna. Do prania w pralce w całości. Dla osób z wysokim stopniem ryzyka odleżynowego (IV stopień EPUAP).

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: