Sklep medyczny - Miód wielokwiatowy 380 g Miody Dworskie - bogate właściwości - Niska cena! Okazja! Tanio! Zobacz większe

Miód wielokwiatowy 380 g MIODY DWORSKIE

847

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 16,30 zł

Opis

ProducentMIODY DWORSKIE
Wysyłka 24hTak
Pojemność380 g
OpakowanieSłoik

Więcej informacji

W zależności od terminu zbioru miód wielokwiatowy może mieć różną barwę, od jasnokremowej do herbacianej. Po skrystalizowaniu zmienia nieco zabarwienie na jasnoszare lub jasnobrązowe. Zapach miodu wielokwiatowego jest zazwyczaj silny, przypominający zapach wosku. W smaku jest bardzo zróżnicowany, zależnie od składu nektaru, na ogół jednak jest łagodny, słodki. Niekiedy dominuje smak określonego nektaru, na przykład lipy, gryki czy akacji.

Warto go stosować podczas przeziębień, dba o kondycję układu krwionośnego, często stosowany przy problemach alergicznych.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-08-05

polecam

Miód wielokwiatowy bardzo dobrej jakości .Warto go stosować podczas przeziębień, dba o kondycję układu krwionośnego, często stosowany przy problemach alergicznych.

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Miód wielokwiatowy 380 g MIODY DWORSKIE

  Miód wielokwiatowy 380 g MIODY DWORSKIE

  Produkty powiązane

  15 Inne produkty w tej samej kategorii: