Pyłek kwiatowy -180 g Miody Dworskie Zobacz większe

Pyłek kwiatowy 180 g MIODY DWORSKIE

888

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 22,50 zł

Opis

ProducentMIODY DWORSKIE
Pojemność180 g
OpakowanieSłoik

Więcej informacji

Pyłek kwiatowy można stosować codziennie i przez cały rok, jednak nie krócej niż miesiąc, aby dostrzec jego pozytywne działanie. Najodpowiedniejszymi okresami do przeprowadzenia kuracji pyłkiem są przełom lata i jesieni, oraz zimy i wiosny, kiedy to odporność organizmu jest zachwiana. Najlepszy przepis na prawidłowe przyjmowanie pyłku: przygotowaną porcję (20-40 g czyli 3-5 łyżeczek dla osoby dorosłej i 7-15 g czyli 1-2 łyżeczki dla dzieci) zalać wieczorem połową szklanki przegotowanej, wystudzonej wody, dodać do tego łyżeczkę miodu i pozostawić do rana. W wypadku dzieci można zmniejszyć ilość wody. Przygotowaną porcję wypić rano na czczo nie później niż 15 minut przed posiłkiem.

Spożywanie pyłku pszczelego pozwala nam zadbać o ogólną kondycję organizmu, wzmacnia organizm podczas okresu rekonwalescencji, pomaga zachować niektóre narządy wewnętrzne takie jak wątroba i drogi żółciowe w nienagannej kondycji.

 Producent: MIODY DWORSKIE


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Pyłek kwiatowy 180 g MIODY DWORSKIE

Pyłek kwiatowy 180 g MIODY DWORSKIE

Produkty powiązane

16 Inne produkty w tej samej kategorii: