Wyprzedaż! Sklep medyczny - Miód mniszkowy naturalny 380 g MIODY DWORSKIE - właściwości zdrowotne - na przeziębienia - Niska cena Zobacz większe

Miód mniszkowy 380 g MIODY DWORSKIE

889

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 15,20 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Opis produktu:

Miód Mniszkowy jest zwany „miodem dmuchawcowym’ lub ,,majowym’’ ponieważ właśnie w tym miesiącu  maju kwitnie popularny mniszek lekarski i  pszczoły mogą zbierać z niego nektar.

Miód Mniszkowy jest miodem niełatwym do pozyskania ponieważ pszczoły wykorzystują go jako pożytek rozwojowy przez to miód ten jest uznawany za miód rzadki i trudno dostępny. Ma on jasnożółtą do pomarańczowo kremowej barwy  oraz delikatny sam co jest zależne od regionu z  jakiego pochodzi. Krystalizuje  dość szybko przybierając drobno krystaliczną konsystencje.

Miód Mniszkowy jest bogaty w witaminy i minerały oraz biopierwiastki przez co ma nieoceniony wpływ na nasz organizm. W składzie znajdziemy również cholinę, która ma zbawienny wpływ na wątrobę oraz powoduje efekt żółciopędny. Ponadto świetnie wspomaga nasz żołądek, trawienie, oraz drogi moczowe.

Pojemność: 380 g

Producent: MIODY DWORSKIE


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Miód mniszkowy 380 g MIODY DWORSKIE

Miód mniszkowy 380 g MIODY DWORSKIE

16 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,