Wyprzedaż! Sklep medyczny - Miód mniszkowy naturalny 380 g MIODY DWORSKIE - właściwości zdrowotne - na przeziębienia - Niska cena Zobacz większe

Miód mniszkowy 380 g MIODY DWORSKIE

889

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 15,20 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Opis produktu:

Miód Mniszkowy jest zwany „miodem dmuchawcowym’ lub ,,majowym’’ ponieważ właśnie w tym miesiącu  maju kwitnie popularny mniszek lekarski i  pszczoły mogą zbierać z niego nektar.

Miód Mniszkowy jest miodem niełatwym do pozyskania ponieważ pszczoły wykorzystują go jako pożytek rozwojowy przez to miód ten jest uznawany za miód rzadki i trudno dostępny. Ma on jasnożółtą do pomarańczowo kremowej barwy  oraz delikatny sam co jest zależne od regionu z  jakiego pochodzi. Krystalizuje  dość szybko przybierając drobno krystaliczną konsystencje.

Miód Mniszkowy jest bogaty w witaminy i minerały oraz biopierwiastki przez co ma nieoceniony wpływ na nasz organizm. W składzie znajdziemy również cholinę, która ma zbawienny wpływ na wątrobę oraz powoduje efekt żółciopędny. Ponadto świetnie wspomaga nasz żołądek, trawienie, oraz drogi moczowe.

Pojemność: 380 g

Producent: MIODY DWORSKIE


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-08-05

polecam

Miód mniszkowy w doskonałej cenie .W składzie znajdziemy również cholinę, która ma zbawienny wpływ na wątrobę oraz powoduje efekt żółciopędny. Ponadto świetnie wspomaga nasz żołądek, trawienie, oraz drogi moczowe.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Miód mniszkowy 380 g MIODY DWORSKIE

    Miód mniszkowy 380 g MIODY DWORSKIE

    16 Inne produkty w tej samej kategorii: