Trzewiki ocieplane dziecięce 953-32 rozm. 24-34 RENA

Nowy produkt

168,35 zł

Więcej informacji

Trzewiki docieplane dziecięce 953-32 rozm. 24-34 RENA OPIS:

   Buty ortopedyczne dziecięce firmy RENA to odpowiednia wysokość i szerokość czubka. Prawidłowy kąt dla każdego palca, ale też odpowiednia szerokość dla przedstopia i pięty. Dostosowane są do kształtu i rozmiaru stóp dziecka. Odpowiednio wysoka i sztywna część piętowa zapobiega koślawemu stawianiu pięty. Obuwie ortopedyczne jakie prezentujemy w naszym sklepie jest elastyczne i zgina się w miejscu stawów śródstopnopaliczkowych. Przez co umożliwia prawidłowe stawianie stóp podczas chodzenia. Podeszwy wykonane są z materiału sprężystego i odpowiednio grubego, co pozwala chronić stopy dzieci przed niekorzystnym wpływem twardego podłoża. Trzewiki dla dzieci zostały tak opracowane by można w nich stosować wkładki lub elementy korygujące np. na stopy płaskie i płasko koślawe.

Trzewiki docieplane dziecięce 953-32 rozm. 24-34 RENA PRZEZNACZENIE:

   Trzewiki docieplane dziecięce jak sama nazwa wskazuje przeznaczone są dla dzieci z wadami postawy lub płaskostopiem lub innymi schorzeniami wymagającymi noszenie butów ortopedycznych.

Trzewiki docieplane dziecięce 953-32 rozm. 24-34 RENA ZALETY:

  • Buty firmy RENA dla dzieci charakteryzują się odpowiednią wysokością i szerokością czubka;
  • Dostosowane są do kształtów i rozmiaru stóp dziecka, a odpowiednio sztywna i wysoka część piętowa zapobiega koślawemu stawianiu pięty
Sklep Helpik.pl to gwarancja dobrego zakupu w niskiej cenie. Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Radzimy wybrać wyposażenie oddziałów noworodkowych z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm Tech-med.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na stronie Helpik24.pl pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Trzewiki ocieplane dziecięce 953-32 rozm. 24-34 RENA

Trzewiki ocieplane dziecięce 953-32 rozm. 24-34 RENA

17 Inne produkty w tej samej kategorii: