Pasta gojąca Stomahesive 30g 129730 CONVATEC

1216

Nowy produkt

Pasta Stomahesive ma postać tłustej maści, która przylega do wilgotnych powierzchni. Do stosowania na skórę w celu pochłaniania wilgoci (wysięku) oraz ochrony przed uszkodzeniami. Używać do wypełnienia nieregularności i zagłębień na skórze wokół kolostomii, ileostomii, urostomii i innych typów przetok.

Więcej szczegółów

W magazynie

Cena: 26,80 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Liczba sztuk w opakowaniu1

Więcej informacji

Pasta gojąca Stomahesive 30g 129730 CONVATEC OPIS:

   Pasta gojąca Stomahesive wykonana jest z materiału hydrokoloidowego Stomahesive, z którego wykonane są płytki stomijne oraz przylepce sprzętu stomijnego ConvaTec. Największą zaletą pasty są jej silne właściwości gojące. Zastosowana na chorobowo zmienioną skórę, może wyleczyć ją już po kilku użyciach (powinna pozostać na skórze przez około 30 min). Pasta ma tłustą konsystencję, dlatego przed przyklejeniem sprzętu, należy skórę dokładnie umyć i osuszyć.

Pasta gojąca Stomahesive 30g 129730 CONVATEC PRZEZNACZENIE:

 • Oferta skierowana jest do osób z każdym rodzajem stomii;

 • Produkt przeznaczony jest do leczenia powstałych podrażnień delikatnej skóry wokół stomii.

Pasta gojąca Stomahesive 30g 129730 CONVATEC ZALETY:

 • Poprawa wyglądu skóry już po kilku zastosowaniach;

 • Hydrokoloidowy materiał Stomahesive;

 • Silne właściwości regenerujące;

 • Nawilżenie skóry wokół stomii;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Pasta gojąca Stomahesive 30g 129730 CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Nazwa produktu: Pasta gojąca Stomahesive

Waga: 30gUWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.  Kod produktu:
129730

Producent:
CONVATEC


Aukcja dotyczy jednej sztuki/oSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu pasty gojącej w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych środków stomijnych?

Radzimy wybrać pasty i środki do pielęgnacji z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: 3M Healthcare, B.BRAUN, Biovena Health, Chiesi, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, DANSAC, MARMED HEALTH CARE, POFAM JEDNOŚĆ, POFAM JEDNOŚĆ Sp. z o.o., SALTS, Smith&Nephew, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto: Worki stomijne, Płytki, pierścienie i akcesoria, Worki pooperacyjne


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 - sprzęt stomijny - leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Pasta gojąca Stomahesive 30g 129730 CONVATEC

Pasta gojąca Stomahesive 30g 129730 CONVATEC

Pasta Stomahesive ma postać tłustej maści, która przylega do wilgotnych powierzchni. Do stosowania na skórę w celu pochłaniania wilgoci (wysięku) oraz ochrony przed uszkodzeniami. Używać do wypełnienia nieregularności i zagłębień na skórze wokół kolostomii, ileostomii, urostomii i innych typów przetok.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,