Sklep medyczny - Zmywacz do pielęgnacji skóry wokół stomii Comfeel - COLOPLAST - REF 047100 - Niska cena! Zobacz większe

Zmywacz do pielęgnacji skóry wokół stomii Comfeel COLOPLAST REF 047100

1233

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 38,56 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

ZMYWACZ DO PIELĘGNACJI SKÓRY WOKÓŁ STOMII COMFEEL COLOPLAST

OPIS:

   Częste stosowanie sprzętu stomijnego może powodować powstawanie podrażnień, śladów związanych ze stomią. W celu optymalnej pielęgnacji skóry wokół stomii opracowano specjalny system i odpowiednią konsystencję wyrobu medycznego, zmywacz COMFEEL firmy COLOPLAST o łagodnej, czyszczącej formule. Pojemność niniejszego sprzętu stomijnego wynosi 180 ml. Regularne stosowanie zmywacza sprawia, że worki stomijne oraz dołączone do nich przylepce nie przyczyniają się do uszkodzeń mechanicznych skóry.

ZMYWACZ DO PIELĘGNACJI SKÓRY WOKÓŁ STOMII COMFEEL COLOPLAST

PRZEZNACZENIE:

  • dla pacjentów, którzy stosują worki stomijne na określony rodzaj stomii (ileostomia, kolostomia lub urostomia)

ZMYWACZ DO PIELĘGNACJI SKÓRY WOKÓŁ STOMII COMFEEL COLOPLAST

ZALETY:

  • łagodna formuła skutecznie oczyszcza skórę, zastępując wodę i mydło

  • zmywacz nie powoduje podrażnień skóry tam, gdzie stomia, co jest niezwykle istotne w czasie pielęgnacji stomiiZMYWACZ DO PIELĘGNACJI SKÓRY WOKÓŁ STOMII COMFEEL COLOPLAST

INFORMACJE O PRODUKCIE:


Nazwa produktu: Zmywacz do pielęgnacji skóry wokół stomii Comfeel

Pojemność: 180 ml


Ilość w opakowaniu zbiorczym: 6 sztuk

Cena na aukcji dotyczy 1 sztuki


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych


KOD PRODUKTU: 047100

PRODUCENT: COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

  Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia)
Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.

P.099.K sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie grubym (kolostomia)
Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)
Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc: Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja NFZ, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Zmywacz do pielęgnacji skóry wokół stomii Comfeel COLOPLAST REF 047100

Zmywacz do pielęgnacji skóry wokół stomii Comfeel COLOPLAST REF 047100

30 Inne produkty w tej samej kategorii: