PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Pas brzuszny zapinany na rzep Corsinel Binder TYTEX

Nowy produkt

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Opis produktu:

Pas brzuszny Corsinel jest wyrobem medycznym kompresyjnym, stosowanym do stabilizacji powłok jamy brzusznej w przypadku przepukliny powłok jamy brzusznej, w zapobieganiu wystąpienia przepukliny powłok jamy brzusznej oraz w opiece pooperacyjnej po zabiegach chirurgicznych w obrębie jamy brzusznej – w celu zapewnienia leczniczego ucisku na powierzchnię brzucha. Pas brzuszny Corsinel pomaga pacjentowi w uruchomieniu ruchowym po operacji, zmniejsza ryzyko rozerwania rany pooperacyjnej i wystąpienia obrzęku oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia przepukliny. Pas brzuszny Corsinel należy zmieniać codziennie oraz czyścić/ prać każdorazowo po zabrudzeniu. Wskazówki można uzyskać od chirurga lub pielęgniarki.

Cechy produktu

Przednia część pasa brzusznego Corsinel stabilizuje powłoki brzuszne/ okolicę rany. Silikonowe elementy zapobiegające zwijaniu pasa brzusznego Corsinel  uniemożliwiają przesuwanie się pasa w górę i w dół. Górna i dolna część pasa brzusznego wyglądają tak samo. Pas brzuszny w wersji „Corsinel Binder” ma uchwyty ułatwiające założenie pasa. Materiał, z którego wykonany jest pas brzuszny Corsinel przepuszcza powietrze i wilgoć.

Pranie:

Pas brzuszny Corsinel należy prać każdorazowo po zabrudzeniu. Zastosowanie wybielaczy na bazie chloru lub środków odkażających na bazie chloru może zmniejszać wytrzymałość i funkcjonalność pasa. Przed praniem należy zapiąć rzep pasa brzusznego ”Corsinel Binder” w pozycji „do zewnątrz”. Prać z tkaninami o podobnymi kolorze, w siatce do prania. Pas brzuszny Corsinel można prać w temperaturze 80°C/176°F, lecz dla utrzymania większej wytrzymałości produktu zaleca się temperaturę do 60°C/140°F. Pas brzuszny Corsinel możnasuszyć w suszarce bębnowej, ustawiając niską  temperaturę suszenia.

Środki ostrożności:

 • Z uwagi na nacisk wywierany przez pas brzuszny, pasa nie należy stosować w czasie długiego bezruchu, przekraczającego 8 godzin.

 • Należy upewnić się, że pacjent czuje się komfortowo i produkt nie utrudnia oddychania.

 • Należy upewnić się, że cewniki i dreny nie zostały zablokowane lub wyrwane podczas noszenia produktu.

 • Należy upewnić się, że produkt nie wywiera nadmiernego ucisku na ranę pooperacyjną.

 • W przypadku pilnej potrzeby zdjęcia produktu należy rozciąć go nożyczkami. Przeciwwskazania do użycia

 • Ciąża,

 • Zespół ciasnoty śródbrzusznej.

Rozmiary:

 • XS - 74 - 82 cm

 • S - 78 - 90 cm

 • M - 86 - 98 cm

 • L – 94 - 106 cm

 • XL – 102 - 116 cm

Producent: TYTEX


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Pas brzuszny zapinany na rzep Corsinel Binder TYTEX

Pas brzuszny zapinany na rzep Corsinel Binder TYTEX

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,