Pieluchomajtki Super Seni Plus XS 10 szt. TZMO

102

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 25,00 zł

Opis

Wysyłka 24hTak
Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Pieluchomajtki Super Seni Plus XS 10 szt. TZMO OPIS:

   Super Seni Plus to pieluchomajtki nocne, które są przewiewne i idealnie nadają się zarówno dla osób aktywnych, jak i dla tych z ograniczoną mobilnością, borykających się ze średnim lub ciężkim problemem nietrzymania moczu. Zapewniają one wysoki poziom suchości, gwarantując użytkownikowi wygodę i maksymalny komfort podczas noszenia.

   Dzięki bogatej ofercie rozmiarów pieluchomajtek Super Seni Plus można znaleźć produkt idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb, który nie tylko zapewni wygodę, ale także utrzyma swoje właściwości chłonne. Pamiętaj, że niewłaściwie dobrana pielucha może powodować nie tylko straty finansowe, ale również negatywnie wpływać na zdrowie!

 

Dostępne rozmiary produktu Super Seni Plus XS 10 szt.:

   (Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Jeśli jednak obwody mieszczą się w dwóch różnych przedziałach, wybierz większy rozmiar)

 • rozmiar XS — obwód 40-60 cm

 • rozmiar S — obwód 55-80 cm

 • rozmiar M — obwód 75-110 cm

 • rozmiar L — obwód 100-150 cm

 • rozmiar XL — obwód 130-170 cm

 • rozmiar XXL — obwód 160-210 cm

 

   Pieluchomajtki Super Seni Plus w rozmiarze XXL zostały zaprojektowane specjalnie dla osób o większym obwodzie w pasie. Wyróżniają się one od innych rozmiarów dzięki włókninowym pasom, które efektywnie przedłużają boczne skrzydła produktu, zapewniając tym samym mniejsze pokrycie powierzchni ciała. Unikalna konstrukcja przylepcorzepów w rozmiarze XXL, umieszczonych z przodu pieluchomajtek, umożliwia ich mocowanie właśnie do tych włókninowych pasów, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

 

   Technologie zastosowane w pieluchomajtkach Super Seni Plus umożliwiają szybkie oddzielenie wilgoci od skóry, a następnie jej równomierne rozprowadzenie po całej powierzchni chłonnego wkładu. Co więcej, wkład chłonny został specjalnie zaprojektowany tak, aby maksymalna chłonność była skoncentrowana w tych obszarach, gdzie jest najbardziej potrzebna.

   Pieluchomajtki Super Seni Plus wykonane są z wyjątkowo miękkiej i delikatnej włókniny, która daje poczucie komfortu nawet podczas długotrwałego noszenia wyrobu. Dodatkowo zwężony w kroku wkład chłonny sprawia, że doskonale dopasowują się do ciała.

   Specjalna struktura warstwy zewnętrznej produktu oraz oddychająca włóknina w skrzydełkach bocznych sprawia, że pieluchomajtki przepuszczają powietrze, a jednocześnie zatrzymują ciecz. W praktyce oznacza to mniej odparzeń i podrażnień, a także obniżone ryzyko powstawania odleżyn.

 

   W pieluchomajtkach Super Seni Plus zastosowane są przylepcorzepy, które możesz wielokrotnie odpinać i zapinać, a tym samym kontrolować zawartość pieluchomajtek. Dodatkowo każdy produkt jest zaopatrzony w indykator wilgotności, który pozwala wizualnie ocenić konieczność zmiany produktu nawet bez potrzeby jego odpinania. Elastyczność wyrobu gwarantuje ściągacz taliowy, który koryguje wszystkie niedoskonałości podczas zakładania. Osłonki boczne skutecznie zapobiegają przeciekaniu pieluchy.

 

   Za powstawanie nieprzyjemnego zapachu odpowiadają bakterie powodujące rozkład moczu i pojawienie się przykrej woni. Superabsorbent, zastosowany w pieluchomajtkach Super Seni Plus, posiada silne właściwości chłonne — absorbuje ciecz i wiąże ją w żel, jednocześnie zmniejszając wydzielanie nieprzyjemnego zapachu.

   Każdy model pieluchomajtek Super Seni jest zaopatrzony w indykator wilgotności, który pozwala ocenić konieczność zmiany produktu bez potrzeby jego odpinania. Jeśli mimo wszystko zaistnieje konieczność odklejenia przylepców, np. celem poprawienia produktu na podopiecznym — nic nie szkodzi. Przylepce możesz zapiąć ponownie bez ryzyka rozerwania całej pieluchy.

   Korzystając z Super Seni Plus nie musisz obawiać się lateksu ani uczulających substancji zapachowych. Technolodzy marki Seni zaprojektowali produkty w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko alergii skórnych.

   Bezpieczeństwo produktów Super Seni Plus zostało potwierdzone w niezależnych testach dermatologicznych.

 

Przeznaczenie pieluchomajtek Super Seni Plus XS 10 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba poruszająca się samodzielnie

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia/ciężka

 • chłonność: 7/9

 

Super Seni to pieluchomajtki dla osób o różnym stopniu nietrzymania moczu lub kału:

 

Kod produktu: SE-094-XS10-A02

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchomajtki Super Seni Plus XS 10 szt. TZMO

Pieluchomajtki Super Seni Plus XS 10 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: