Pieluchomajtki Super Seni S 30 szt. TZMO

109

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 72,00 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu30

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Pieluchomajtki Super Seni S 30 szt. TZMO OPIS:

Super Seni to pieluchomajtki oddychające dla dorosłych, przeznaczone zarówno dla osób aktywnych, jak i tych o ograniczonej mobilności, zmagających się ze średnim nietrzymaniem moczu. Zapewniają one wysoki poziom suchości, gwarantując wygodę oraz duży komfort użytkowania.

Pieluchomajtki Super Seni, oferując szeroki wybór rozmiarów, umożliwiają dobranie idealnie dopasowanego produktu, który zapewni wygodę oraz utrzymanie wszystkich właściwości chłonnych. Pamiętaj, że źle dobrana pielucha może przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne!

 

Dostępne rozmiary produktu Super Seni S 30 szt.:

(Jeśli obwód talii i bioder mieści się w jednym z przedziałów, wybierz dany rozmiar. Jeśli jednak obwody mieszczą się w dwóch różnych przedziałach, wybierz większy rozmiar)

 • rozmiar XS — obwód 40-60 cm

 • rozmiar S — obwód 55-80 cm

 • rozmiar M — obwód 75-110 cm

 • rozmiar L — obwód 100-150 cm

 • rozmiar XL — obwód 130-170 cm

 

Technologie zastosowane w Super Seni umożliwiają szybkie oddzielenie wilgoci od skóry, a następnie jej równomierne rozprowadzenie po całym chłonnym wkładzie. Ponadto wkład chłonny został zaprojektowany tak, aby jego masa chłonna była skoncentrowana w miejscach, gdzie jest najbardziej potrzebna.

Pieluchomajtki Super Seni są wykonane z niezwykle miękkiej i delikatnej włókniny, zapewniając komfort nawet podczas długotrwałego noszenia. Ich wkład chłonny, zwężony w kroku, doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Super Seni zostały stworzone z myślą o maksymalnej wygodzie użytkownika!

Specjalna konstrukcja warstwy zewnętrznej produktu i oddychająca włóknina w bocznych skrzydełkach pieluchomajtek umożliwiają przepuszczanie powietrza, jednocześnie zatrzymując ciecz. W efekcie ogranicza to ryzyko odparzeń i podrażnień skóry, a także zmniejsza ryzyko powstawania odleżyn. 

 

Pieluchomajtki Super Seni wyposażone są w przylepcorzepy, które umożliwiają wielokrotne odpinanie i zapinanie, co pozwala na łatwą kontrolę zawartości pieluchomajtek. Każdy produkt posiada również indykator wilgotności, który umożliwia wizualną ocenę potrzeby zmiany pieluchomajtek, bez konieczności ich odpinania. Elastyczność produktu zapewnia ściągacz taliowy, który dostosowuje się do ciała, niwelując niedoskonałości podczas zakładania. Osłonki boczne skutecznie chronią przed przeciekaniem.

 

Nieprzyjemny zapach jest efektem działania bakterii, które rozkładają mocz, prowadząc do pojawienia się nieprzyjemnej woni. W pieluchomajtkach Super Seni zastosowano superabsorbent o silnych właściwościach chłonnych, który absorbuje ciecz i zamienia ją w żel, co przyczynia się do znacznego zmniejszenia wydzielania nieprzyjemnego zapachu.

Używając Super Seni, nie musisz martwić się o lateks ani substancje zapachowe wywołujące alergie. Technolodzy marki Seni opracowali produkty tak, aby zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii skórnych.

Bezpieczeństwo produktów Super Seni zostało potwierdzone w niezależnych testach dermatologicznych.

 

Przeznaczenie pieluchomajtek Super Seni S 30 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba poruszająca się samodzielnie

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia

 • chłonność: 6/9

 

Super Seni to pieluchomajtki dla osób o różnym stopniu nietrzymania moczu lub kału:

 

Kod produktu: SE-094-SM30-A01

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchomajtki Super Seni S 30 szt. TZMO

Pieluchomajtki Super Seni S 30 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: