Pieluchy anatomiczne San Seni Uni 10 szt. TZMO

208

Nowy produkt

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 15,95 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu10

Więcej informacji

Produkt ten podlega refundacji NFZ pod kodem Y.06.01. W celu złożenia zamówienia z uwzględnieniem refundacji skontaktuj się z nami, a wybrany produkt zostanie dostarczony do domu. Zadzwoń na 17-779-64-19 lub napisz na poczta@helpik24.pl po więcej informacji.

Pieluchy anatomiczne San Seni Uni 10 szt. TZMO OPIS:

   San Seni Normal to oddychające pieluchy anatomiczne do użytku wraz z majtkami siatkowymi. Przeznaczone dla osób mobilnych i niemobilnych ze średnim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania.

 

Najważniejsze właściwości pieluch anatomicznych Seni San Uni 10 szt.:

   Zwiększone poczucie suchości — Wkład chłonny, umiejscowiony w części centralnej, wraz ze specjalną włókniną rozprowadzającą EDS (Extra Dry System), gwarantuje efektywne i szybkie rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu. To zaawansowane rozwiązanie techniczne zapewnia użytkownikowi komfortowe i długotrwałe poczucie suchości.

   Zapobieganie przeciekaniu — Osłonki boczne, wykonane z hydrofobowej włókniny, skutecznie zapobiegają przeciekom wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu osłonki doskonale przylegają do ciała, zapewniając tym samym optymalne dopasowanie i ochronę przed wyciekiem.

   Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień — Specjalna konstrukcja warstwy zewnętrznej pieluchy zapewnia przepuszczalność powietrza, jednocześnie zatrzymując płyny, co umożliwia skórze swobodne oddychanie. Taka oddychalność produktu znacząco redukuje ryzyko powstawania odparzeń i podrażnień skóry, a także zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia odleżyn.

   Informacja o konieczności zmiany pieluchy — Indykator wilgotności, prezentowany jako nadruk lub kolorowe paski, sygnalizuje stopień napełnienia pieluchy. W kontakcie z wilgocią indykator reaguje – nadruk się rozmywa, a w przypadku pasków następuje zmiana ich koloru na odcień niebiesko-zielony. Kiedy rozmycie nadruku lub zmiana koloru pasków obejmuje 50-80% długości indykatora, jest to sygnał o potrzebie zmiany pieluchy.

   Zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnego zapachu — Superabsorbent zastosowany w pieluchach, oprócz swoich wysokich właściwości chłonnych, posiada również właściwości antybakteryjne. Dzięki temu skutecznie ogranicza rozwój bakterii, które są odpowiedzialne za powstawanie nieprzyjemnych zapachów, zapewniając tym samym dodatkową higienę i komfort użytkowania.

 

Pozostałe właściwości pieluch anatomicznych Seni San Uni 10 szt.:

   Lepsze dopasowanie do ciała — Anatomiczny kształt pieluchy gwarantuje jej idealne dopasowanie do ciała, co znacząco redukuje ryzyko powstawania otarć mechanicznych.

   Zachowanie dyskrecji i wygody — Pieluchy, zapewniając idealne dopasowanie do ciała, stają się mniej widoczne, jednocześnie utrzymując wysoki poziom chłonności.

   Podwyższony komfort użytkowania — Wyjątkowo miękka i delikatna struktura włókniny zapewnia dużą wygodę podczas użytkowania pieluch.

   Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych — Pieluchy Seni San, zamiast lateksu, wykorzystują elementy z elastycznej przędzy, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii skórnych. Ponadto pieluchy te zostały poddane niezależnym testom dermatologicznym, potwierdzającym ich bezpieczeństwo dla skóry.

 

Zakładanie pieluch anatomicznych Seni San Uni 10 szt.:

Pieluchę przed założeniem należy aktywować. Dzięki temu stanie się bardziej miękka, a wkład bardziej chłonny.

1. Rozłóż pieluchę, chwyć ją za dwa końce i lekko pociągnij.

2. Złóż pieluchę wzdłuż na pół i lekko rozciągnij.

 

Jak samodzielnie zakładać pieluchy Seni San?

1. Opuść majtki siatkowe do połowy ud.

2. Aktywowaną wcześniej pieluchę anatomiczną włóż między nogi warstwą chłonną do góry. Pamiętaj, że szersza część pieluchy to część tylna, a węższa część powinna znaleźć się z przodu.

3. Dopasuj pieluchę anatomiczną do ciała, rozprostowując jej przednią i tylną część tak, by dobrze przylegała do ciała. Upewnij się, że pielucha leży dobrze w kroku, a następnie przytrzymując pieluchę naciągnij majtki siatkowe.

4. Po założeniu majtek siatkowych popraw pieluchę anatomiczną i upewnij się, że jest dobrze dopasowana do ciała, a jej brzegi nie są podwinięte.

5. Zużytą pieluchę zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

 

Jak zakładać pieluchy Seni San osobie leżącej?

1. Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego.

2. Opuść majtki siatkowe do połowy ud podopiecznego.

3. Obróć chorego na bok i po dokonaniu czynności pielęgnacyjnych aktywowaną wcześniej pieluchę anatomiczną włóż między jego nogi. Rozłóż tylną część pieluchy anatomicznej tak, by dobrze przylegała do ciała, a indykator wilgotności znajdował się na przedłużeniu linii kręgosłupa.

4. Podciągnij majtki siatkowe z tyłu ku górze. Wyciągnij przednią część pieluchy anatomiczne i dopasuj ją do krocza.

5. Obróć chorego na plecy i nieznacznie unosząc go z lewej i prawej strony, podciągnij majtki siatkowe do góry.

6. Zużytą pieluchę zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

 

Dostępne rozmiary pieluch anatomicznych Seni San:

 • Prima - 32 × 54 cm

 • Normal - 32 × 62,5 cm

 • Classic Uni - 32 × 62,5 cm

 • Uni - 32 × 62,5 cm

 • Regular - 37 × 69 cm

 • Maxi - 37 × 69 cm

 • Plus - 37 × 69 cm

 • Plus Extra - 39 × 75 cm

 • For Men - 38 × 60 cm

 • Alvi - 37 × 69 cm

 

Dostępne chłonności pieluch anatomicznych Seni San

 

Przeznaczenie pieluch anatomicznych Seni San Uni 10 szt.:

Płeć:

 • kobieta

 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna

 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa

 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia

 • chłonność: 6/9

 

Kod produktu: SE-093-UN10-004

Producent: TZMO

Opinie

Napisz opinię

Pieluchy anatomiczne San Seni Uni 10 szt. TZMO

Pieluchy anatomiczne San Seni Uni 10 szt. TZMO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: