Pieluchy anatomiczne Abri-San 1 ABENA

7382

Nowy produkt

Cena: 16,40 zł

Więcej informacji

Pieluchy anatomiczne Abri-San 1 ABENA OPIS:


   Pieluchy anatomiczne Abri-San 1 to wyrób przeznaczony dla osób zmagających się z problemem nietrzymania moczu, zarówno w małym, jak i dużym stopniu. Pieluchy dla dorosłych różnią się od innych produktów sposobem zakładania. Odkryta część biodrowa zapewnia swobodę ruchu, jak i oddychalność skóry.
   Pampersy mocuje się za pomocą majtek siatkowych, które wystarczy ściągnąć, a następnie umieścić czysty wyrób chłonny. Łatwość zakładania sprawia, że pieluchy anatomiczne poleca się osobom aktywnym, z ciężkim, lub bardzo ciężkim nietrzymaniem moczu, a także osobom poruszającym się na wózku. Pomimo tego, że pieluchy w mniejszym stopniu zakrywają ciało, stanowią równie bezpieczne rozwiązanie, co pieluchomajtki zarówno dla osób aktywnych, mobilnych, jak i leżących. Pieluchy doskonale sprawdzają się w gorące dni, gdy skóra potrzebuje powietrza.
   Produkty Abri-San dostępne są w czternastu różnych poziomach chłonności. Spełniają wszelkie indywidualne potrzeby klientów. Produkt zapewnia komfort użytkowania, bezpieczeństwo, wygodę, oszczędność czasu, jak i pieniędzy.

Pieluchy anatomiczne Abri-San 1 ABENA PRZEZNACZENIE:

   Produkt przeznaczony dla osób zmagających się z inkontynencją (nietrzymaniem moczu). Chroni i zabezpiecza przed przeciekaniem. Nadaje się do użytku dla osób aktywnych, jak i częściowo mobilnych. Pieluchy przytrzymywane są za pomocą bielizny siatkowej, która przylega do ciała.

Pieluchy anatomiczne Abri-San 1 ABENA ZALETY:

  • Pieluchy anatomiczne Abri- San 1 to wysokiej jakości produkt dostępny w przystępnej cenie w renomowanym sklepie;

  • Szeroka gama produktów pozwoli klientowi dokonać najlepszego wyboru;

  • Komfort użytkowania. Łatwość umocowania na chorym. Dodatkowo świetnie sprawdzają się majtki siatkowe dostępne w naszym sklepie;

  • Gwarancja bezpieczeństwa - ochrona zarówno podczas ruchu, jak i w spoczynku;

  • Pieluchy stworzone z materiału oddychającego, chronią przed podrażnieniami skóry.

Rozmiar: 1

Chłonność: 200 ml

Kod produktu: 925311

Producent: ABENA

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu pieluchomajtek dla dorosłych w niskiej cenie!Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!Szukasz innych pieluchomajtek dla dorosłych?Zobacz nasze propozycje:Radzimy wybrać pieluchomajtki dla dorosłych z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: (HARTMANN, TENA, SCA, SENI)Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 (kontakt) z prośbą o poradę.UWAGA KLIENCIE! Ten produkt kupisz w ramach REFUNDACJI NFZ za pomocą formularza lub telefonicznie.OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Pieluchy anatomiczne Abri-San 1 ABENA

Pieluchy anatomiczne Abri-San 1 ABENA

29 Inne produkty w tej samej kategorii: