Sklep medyczny. Taśma kinezjologiczna kolano Vitolog- kineziotaping taśmy, ból kolana leczenie, kineziotaping kolano. Niska cena Zobacz większe

Taśma kinezjologiczna kolano VITOLOG

Nowy produkt

14,63 zł

Więcej informacji

Plastry Kinesiology są wodoodporne - mocny klej - duża wytrzymałość

Aplikacje kinesiology tapingu pozwalają na zachowanie pełnego zakresu ruchu, świadomą normalizację napięcia mięśniowego, aktywowanie mięśni uszkodzonych, zmniejszają ból i nienaturalne odczucia skóry, likwidują zastoje i obrzęki limfatyczne oraz korygują niewłaściwe pozycje powierzchni stawowych, korygują ułożenia powięzi i skóry oraz poprawiają mikrokrążenie. Aplikacje plastrem KINESIOTAPE wykonywane są po uprzedniej ocenie zaburzeń mięśniowo-powięziowych, co daje pewność skuteczności stosowanej aplikacji i natychmiastowy efekt w postaci zmniejszenia bólu lub zwiększenia zakresu ruchu.

Plaster KINESIOTAPE wytworzony jest z wysokiej jakości bawełny pokrytej akrylem, nie jest nasączony żadnym lekiem. Grubością i ciężarem oraz rozciągliwością która wynosi 130-140% zbliżony jest do właściwości skóry. Jest wodoodporny oraz przepuszczalny dla powietrza.

 

PRODUCENT: VITOLOG

Opinie

Napisz opinię

Taśma kinezjologiczna kolano VITOLOG

Taśma kinezjologiczna kolano VITOLOG

Produkty powiązane

14 Inne produkty w tej samej kategorii: