Worek ileostomijny Convatec Natura+ z filtrem z zapinką InvisiClose Zobacz większe

Worek ileostomijny Natura+ z zapinką InvisiClose 1 szt. CONVATEC 416472

1221

Nowy produkt

8,70 zł

Więcej informacji

WOREK ILEOSTOMIJNY NATURA+ Z ZAPINKĄ INVISICLOSE 1 SZT. CONVATEC

OPIS:
   Worki stomijne
z serii Natura+ są wyposażone w zapinkę InvisiClose, która wraz z zatrzaskowym pierścieniem ułatwia korzystanie ze sprzętu stomijnego, zwiększając jakość poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Wodoodporna fizelina wykazuje się wysokimi właściwościami pielęgnacyjnymi skóry, co jest czynnikiem niezbędnym w czasie pielęgnacji stomii. Worki stomijne mają dołączony innowacyjny filtr, który chroni przed powstawaniem efektu „balonowania” oraz nie dopuszcza do emisji przykrych zapachów związanych ze stomią.

WOREK ILEOSTOMIJNY NATURA+ Z ZAPINKĄ INVISICLOSE 1 SZT. CONVATEC

PRZEZNACZENIE:

  • dla pacjentów ze stomią jelita cienkiego (tzw. ileostomia, stomia ileostomijna)

WOREK ILEOSTOMIJNY NATURA+ Z ZAPINKĄ INVISICLOSE 1 SZT. CONVATEC

ZALETY:

  • zastosowane nowoczesne materiały gwarantują lekkość i poręczność w użytkowaniu sprzętu stomijnego
  • specjalny filtr redukuje przykre zapachy, które są związane ze stomią

  • do wyrobu medycznego dołączono miękką fizelinę, która nie podrażnia skóry

W zależności od wielkości zlecenia jego realizacja wynosi od 1 do 4 dni roboczych.
Dostępny rozmiar: 100 mm
Ilość: 1 sztuk
Numer katalogowy: REF 416472

PRODUCENT: CONVATEC

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu worka stomijnego w niskiej cenie!
Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!
Szukasz innych WORKÓW STOMIJNYCH? Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, FOR LIFE, WELLAND MEDICAL.
Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz o nich krok po kroku na blogu medycznym. Znamy życie ze stomią. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

STOMIA — REFUNDACJA  NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA  NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.

INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

   Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ),  jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na jelicie cienkim (ileostomia)
Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji: 400,00 zł.


Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIĘCZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.

Opinie

Napisz opinię

Worek ileostomijny Natura+ z zapinką InvisiClose 1 szt. CONVATEC 416472

Worek ileostomijny Natura+ z zapinką InvisiClose 1 szt. CONVATEC 416472

30 Inne produkty w tej samej kategorii: