Płytka ileostomijna 2-częściowa Easiflex Convex Light z uszkami do paska 146010, 146020, 146030 COLOPLAST Zobacz większe

Płytka ileostomijna 2-częściowa Easiflex Convex Light z uszkami do paska 146010, 146020, 146030 COLOPLAST

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 28,70 zł

Opis

Sprzedaż naOpakowania
Liczba sztuk w opakowaniu5

Więcej informacji

Płytka ileostomijna 2-częściowa Easiflex Convex Light z uszkami do paska COLOPLAST OPIS:

   Połączenie korzyści sprzętu 1- i 2-częściowego to elastyczny sprzęt 2-częściowy oparty na przylepcowym systemie łączenia dla osób aktywnych.

   Easiflex łączy w sobie zalety sprzętu 1-częściowego z zaletami sprzętu 2-częściowego. Easiflex to miękki i elastyczny system. Płytka i worek łączą się w jednolitą całość, która pozwala na swobodę ruchu niezależnie od pozycji ciała, a płaski profil worka i płytki sprawia, że system jest bardzo dyskretny.

Płytka ileostomijna 2-częściowa Easiflex Convex Light z uszkami do paska COLOPLAST ZALETY:

   Przylepiec w sprzęcie Easiflex jest oparty na unikalnej strukturze przylepca znanego ze sprzętu Alterna. Jest on bardzo elastyczny i przyjazny dla skóry. Dostępna jest także wersja płytki Easiflex Convex Light – lekko wypukłej. Umożliwia ona lepsze dopasowanie płytki do skóry wokół stomii. Kiedy stomia jest wklęsła, płaska lub występują wokół niej nierówności, częściej może dochodzić do wycieku treści jelitowej pod przylepiec. Ta płytka zapobiega takim sytuacjom. Przylepcowy system łączenia został zaprojektowany w celu poprawy jakości życia osób ze stomią. Zawiera unikalny rowek w pierścieniu worka, który zapobiega zawijaniu się przylepca, a tym samym uniemożliwia podciekanie. Płytka nie ma żadnych krawędzi i można ją szybko wytrzeć chusteczką nasączoną wodą.


Worek zamknięty

Worki dostępne są w różnych rozmiarach, w wersji przezroczystej, bądź cielistej.


Worek otwarty

Dostępny w opcji z zamknięciem Hide-away, które umożliwia otwieranie w celu opróżnienia i zamykanie worka w dowolnym momencie.

Sprzęt urostomijny 2-częściowy worek urostomijny Multichamber w systemie łączenia przylepcowego Easiflex to bardzo cienki i elastyczny pierścień worka wraz z płaską i elastyczną płytką, które zapewniają większą swobodę ruchu. Elastyczność łączenia przylepcowego zmniejsza ryzyko rozszczelnienia w czasie ruchu. Wielokomorowy worek Multichamber to doskonałe przyleganie do ciała i płaski kształt, redukcja odgłosów pluskania, chowany kurek.

Płytka ileostomijna 2-częściowa Easiflex Convex Light z uszkami do paska COLOPLAST INFORMACJE O PRODUKCIE:

Tabela wymiarów:UWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Producent:
COLOPLAST


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu płytek ileostomijnych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych płytek, pierścieni i akcesoriów?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, SALTS, TYTEX, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

  • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

  • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

  • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

  • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Płytka ileostomijna 2-częściowa Easiflex Convex Light z uszkami do paska 146010, 146020, 146030 COLOPLAST

Płytka ileostomijna 2-częściowa Easiflex Convex Light z uszkami do paska 146010, 146020, 146030 COLOPLAST

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,