Pasek stomijny COMBIHESIVE 175510 CONVATEC

3211

Nowy produkt

Pasek podtrzymujący ConvaTec pełni rolę dodatkowego zabezpieczenia, najczęściej tuż po zabiegu wyłonienia stomii, w pierwszym okresie po operacji. Jest on również bardzo przydatny dla osób, które posiadają stomię wklęsłą i używają płytek Convex. Pasek stomijny można doczepić do każdego worka w systemie dwuczęściowym Combihesive 2S oraz do jednoczęściowych worków urostomijnych.

Więcej szczegółów

W magazynie

Cena: 37,10 zł

Opis

Liczba sztuk w opakowaniu1

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień na artykuły stomijne wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

Pasek stomijny COMBIHESIVE CONVATEC OPIS:

   ConvaTec jest międzynarodową firmą opracowującą nowe rozwiązania technologiczne oraz produkty medyczne. Pasek stomijny COMBIHESIVE to doskonałe dodatkowe zabezpieczenie w pierwszym okresie po zabiegu wyłonienia stomii. Sprawdzi się również u osób ze stomią wklęsłą używających płytek Convex. Wykonany jest z wysokiej jakości elastycznego materiału, który zapewnia komfortowe noszenie na co dzień. COMBIHESIVE pasuje do worków w systemie dwuczęściowym CombiHesive 2S oraz do jednoczęściowych worków urostomijnych. Pasek stomijny posiada element regulujący szerokość, dzięki czemu dostosować go można do indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i zakupu paska stomijnego COMBIHESIVE CONVATEC już dziś online!

Pasek stomijny COMBIHESIVE CONVATEC PRZEZNACZENIE:

 • Pasek stomijny można doczepić do każdego worka w systemie dwuczęściowym Combihesive 2S oraz do jednoczęściowych worków urostomijnych;

 • Oferta skierowana jest zarówno do osób ze stomią wklęsłą, jak i też dla pacjentów po przebytym zabiegu wyłonienia stomii.

Pasek stomijny COMBIHESIVE CONVATEC ZALETY:

 • Wykonanie wysokiej jakości;

 • Zapięcie za pomocą plastikowych uszek;

 • Element regulujący szerokość;

 • Możliwość dopasowania do każdego worka;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

 

Pasek stomijny COMBIHESIVE CONVATEC INFORMACJE O PRODUKCIE:

Rozmiar: UniwersalnyUWAGA:


W zależności od wielkości zamówienia jego realizacja wynosi od 1 do 5 dni roboczych.Kod produktu: 175510

Producent: CONVATEC


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu pasków stomijnych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych płytek, pierścieni i akcesoriów?

Radzimy wybrać płytki, pierścienie i akcesoria z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUN, COLOPLAST, CONVATEC, CORTMED AUREGA, SALTS, TYTEX, WELLAND MEDICAL

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę. 


STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.098 — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (nefrostomia)

 • Dla kodu: P.098 (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 12 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 120,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 120,00 zł.

P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia)

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia)

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia)

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


*OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Pasek stomijny COMBIHESIVE 175510 CONVATEC

Pasek stomijny COMBIHESIVE 175510 CONVATEC

Pasek podtrzymujący ConvaTec pełni rolę dodatkowego zabezpieczenia, najczęściej tuż po zabiegu wyłonienia stomii, w pierwszym okresie po operacji. Jest on również bardzo przydatny dla osób, które posiadają stomię wklęsłą i używają płytek Convex. Pasek stomijny można doczepić do każdego worka w systemie dwuczęściowym Combihesive 2S oraz do jednoczęściowych worków urostomijnych.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,