Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS

Nowy produkt

222,13 zł

Więcej informacji

Realizacja wniosków NFZ z Helpika24.pl. Przez internet, w 90 sekund, kilka kliknięć! Posiadasz osobistego opiekuna. Bez wysyłki! Wniosek NFZ przekazujesz kurierowi! Kurier dostarcza zamówienie. Pełne zapasy magazynowe, wszystko dostępne “od ręki”! Nasz sklep realizuje wnioski NFZ z całej polski. Tel. 602 400 044, e-mail: poczta@helpik24.pl
Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts
Seria produktów Harmony Duo zawsze cieszyła się dużą popularnością wśród pacjentów stomijnych stosujących sprzęt dwuczęściowy. Teraz udoskonaliliśmy Harmony Duo wprowadzając nową płytkę Flexifit z wyciągiem z aloesu. Ta płytka z pięcioma nacięciami  idealnie dopasowuje się  do kształtu ciała i doskonale przylega w trakcie wykonywania przez Ciebie różnorodnych ruchów.Wszystko to sprawia, że Harmony Duo zapewnia Ci doskonałą elastyczność i bezpieczeństwo użytkowania.
TERAZ WYBIERZ ALOES BY MIEĆ NAWILŻONĄ  I WYPIELĘGNOWANĄ SKÓRĘ
Dzięki wyjątkowej z pięcioma nacięciami płytce Flexifit nowa Harmony Duo lepiej przylega do ciała redukując ryzyko podciekania i podrażnienia skóry. Jej specjalny kształt sprawia, że jest doskonałym rozwiązaniem dla pacjentów z przepukliną okołostomijną i nierównościami wokół stomii. Przyjazny dla skóry hydrokoloid zawiera wyciąg z aloesu, używany od tysięcy lat dla swoich wyjątkowych właściwości zapewniających doskonałe nawilżenie i pielęgnację skóry.
CZUJ SIĘ BEZPIECZNIEJ I PEWNIEJ Z NOWĄ PŁYTKĄ FLEXIFIT W SYSTEMIE HARMONY DUO
Nowa płytka Flexifit zastosowana w sprzęcie Harmony Duo ma nowe, bardziej klejące właściwości zapewniający doskonalsze przyleganie do skóry. Możesz poruszać się w dowolny sposób mając gwarancję, że Twój worek stomijny zawsze pozostanie na miejscu. Zapoznaj się z opiniami pacjentów stosujących nowy sprzęt Harmony Duo.
Główne cechy:
  • Płytka z wyciągiem z aloesu
  • Doskonale dopasowane
  • Łatwy w uzyciu
  • Lepsza warstwa Klejąca
  • Naturalna Ochrona
  • Dostępny Także z Hydrokoloidowym kołnieżem
  • Opakowanie zawiera 10 szt.
Rozmiary
Płytki kolostomijne rozmiary 13-32mm nr FHD1332, 13-50 mm nr FHD1350, 13-70mm nr FHD1370
Producent: Salts 

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na stronie Helpik24.pl pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS

Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS

30 Inne produkty w tej samej kategorii: