Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS

Nowy produkt

W Magazynie - Wysyłka 24H

Want it by ?? Order within 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds*

Cena: 22,03 zł

Więcej informacji

Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS 

   Płytki kolostomijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts to innowacyjny system stomijny z nowoczesną, dwuczęściową płytką jeszcze lepiej przylegającą do ciała pacjenta. Jej pięcioramienny kształt sprawi, że już nigdy nie odczujesz niewygód związanych z uwieraniem materiału w zetknięciu z operowaną skórą.
   Dzięki wyciągowi z aloesu zaznasz komfortu, którego nie doświadczyłeś jeszcze nigdy dotąd, a specjalny kołnierz hydrokoloidowy podtrzyma całokształt na twoim ciele, byś nie musiał martwić się przypadkowym odklejeniem produktu w czasie długiego noszenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu nowych płytek kolostomijnych Harmony Duo on-line!

Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS przeznaczenie:

   Płytki kolostomijne są przeznaczone dla pacjentów z przepukliną okołostomijną i nierównościami wokół stomii. Produkt dedykowany jest, jako jeszcze lepszy sposób na zabezpieczenie ciała przed przeciekaniem operowanej tkanki skórnej.

Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS zalety:

 • Możliwość wykonywania jakichkolwiek ruchów podczas noszenia;
 • Rewelacyjny wyciąg z aloesu daje jeszcze lepsze nawilżenie;
 • Zminimalizowanie ryzyka uwierania płytki;
 • Dobrze dopasowany kształt do profilu ciała;
 • Wysoka jakość renomowanej marki;
 • Odpowiedni rozmiar płytki nierzucającej się w oczy.

Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS informacje o produkcie:

 • Rozmiar:

 - 13 do 32 mm — numer katalogowy FHD1332
 - 13 do 50 mm — numer katalogowy FHD1350
 - 13 do 70 mm — numer katalogowy FHD1370


 • Kolor: Beżowy

 • Ilość w opakowaniu: 10 sztuk


Producent: SALTS


Sklep medyczny HELPIK
 to gwarancja zakupu worków stomijnych w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych worków stomijnych?  

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: B.BRAUNCOLOPLASTCONVATECFOR LIFEPOFAM-JEDNOŚĆ Sp. z o.o.SALTSWELLAND MEDICAL.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 
Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.STOMIA — REFUNDACJA NFZ — LECZENIE — ZAOPATRZENIE W WYROBY MEDYCZNE NA OKRES 3 MIESIĘCY

WAŻNE INFORMACJE: PRODUKTY NA ZAOPATRZENIE STOMII POKRYWA REFUNDACJA NFZ W 100% - DO WYSOKOŚCI LIMITU.


INFORMATOR DLA PACJENTÓW: REFUNDACJA SPRZĘTU STOMIJNEGO (ODDZIAŁ NFZ), JAKĄ MOŻE OTRZYMAĆ PACJENT, A KTÓRĄ WYPISUJE LEKARZ PODCZAS LECZENIA I JEGO KODY:

Aby uzyskać zlecenie na zaopatrzenie NFZ, należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wystawienia zlecenia. Wg. limitu ministra zdrowia istnieją zasady, że pacjent od lekarza może dostać wniosek (zaopatrzenie w wyroby medyczne) na Narodowy Fundusz Zdrowia (Oddział NFZ), jest to okres maksymalnie 3 miesięcy. W zależności od rodzaju stomii pacjentom przysługuje odpowiedni limit kwotowy na 1 miesiąc refundacji.


P.099.I — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (ileostomia).

 • Dla kodu: P.099.I (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 400,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 400,00 zł.

P.099.K — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (kolostomia).

 • Dla kodu: P.099.K (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 300,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 300,00 zł.

P.099.U — sprzęt stomijny — leczenie stomii na układzie moczowym (urostomia).

 • Dla kodu: P.099.U (1 miesiąc): Limit ilościowy produktów wynosi: 90 szt. Limit cenowy, od którego liczona jest refundacja, wynosi: 480,00 zł. Maksymalna kwota refundacji NFZ: 480,00 zł.

Łatwym sposobem do zrealizowania wniosku (zlecenie na zaopatrzenie) jest skorzystanie z innowacyjnego FORMULARZA REALIZACJI WNIOSKÓW NFZ. Strona główna COMIESIECZNI.PL — tu kliknij, tam w kilka minut możesz zrealizować zamówienie na zlecenia interesujących Cię wyrobów medycznych. Pracownik w sklepie szybko skontaktuje się z Tobą i poda potwierdzone dostępnością produkty oraz przybliży czas realizacji zlecenia, wysyłając do Ciebie kuriera ze sprzętem. Ewentualnej dopłaty do zlecenia na zaopatrzenie w wyroby medyczne możesz dokonać przy odbiorze produktu lub przelewem. Sprzęt należy odebrać samemu lub przy pomocy osób trzecich. Wniosek wraz z kartą zaopatrzenia comiesięcznego odbierze od Ciebie kurier przy dostawie towaru (zlecenia). Po kilku dniach sklep odeśle do Ciebie komplet podstemplowanych dokumentów.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!


Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS

Płytki Kolostomilijne Harmony Duo with Flexifit Standard Flanges with Flexifit® and Aloe Vera extracts SALTS

30 Inne produkty w tej samej kategorii: