RELAXSAN Podkolanówki przeciwżylakowe z multifibrą 140 DEN Prestige

Nowy produkt

Wysyłka 24H

42,12 zł

Więcej informacji

Innowacyjne, bardzo wytrzymałe podkolanówki przeciwżylakowe, kompresyjne z multifibry, terapeutyczne, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg – ucisk średni PRZEZNACZENIE:

Zalecane dla osób z problemami krążenia krwi kończyn dolnych, odbywających długie podróże, cierpiących na żylaki. Wskazane przy uczuciu ciężkości nóg ze współistniejącymi żylakami, przy obrzękach i bólach kończyn dolnych, w przypadku żylakowatości kończyn w czasie ciąży (bez obrzęków), przy łagodnych żylakach oraz profilaktycznie przy zakrzepicy i w okresie ciąży.

Innowacyjne, bardzo wytrzymałe podkolanówki przeciwżylakowe, kompresyjne z multifibry, terapeutyczne, z dzianiny 140 DEN o stopniowanym ucisku. Ucisk w kostce 18-22 mmHg – ucisk średni ZALETY:


Podkolanówki kompresyjne o stopniowanym ucisku linii RelaxSan Prestige są wykonane wyłącznie z wysokiej jakości elastycznych włókien w podwójnym oplocie w technologii Lycra 3D, w odróżnieniu od większości elastycznych produktów o stopniowanym ucisku, które są wykonane z połączenia elastycznych i nieelastycznych włókien. Te szczególne cechy konstrukcji wyrobów RelaxSan Prestige czynią je szczególnie elastycznymi i rozciągliwymi a przy tym bardzo wytrzymałymi. Zastosowana w procesie produkcji obróbka Sanitized gwarantuje ochronę antybakteryjną i działanie antyalergiczne i pełną higienę.


Więcej informacji, wraz z filmem ilustrującym prawidłowe nakładanie rajstop o stopniowanym ucisku znajduje się na stronie internetowej:  www.relaxsanprestige.com

Produkt jest Wyrobem Medycznym Klasy I

Dobór rozmiaru:

Tabela rozmiarów Relaxsan podkolanówki przeciwżylakowe. tabela rozmiarów. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

Skład:
70% Poliamid, 30% Elastan

Kolorystyka:

Kolorystyka linii Relaxsan Prestige: czarny, moka, camel, skin

PRODUCENT: RELAXSAN


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-12

polecam

RELAXSAN Podkolanówki przeciwżylakowe z multifibrą dobry produkt w świetnej cenie . Mogę polecić każdej pani na problemy związane z nogami.

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    RELAXSAN Podkolanówki przeciwżylakowe z multifibrą 140 DEN Prestige

    RELAXSAN Podkolanówki przeciwżylakowe z multifibrą 140 DEN Prestige