Elektryczny podnośnik Help V LEVICARE

8962

Nowy produkt

30 000,00 zł brutto

Więcej informacji

FILM POKAZOWY:
https://www.youtube.com/watch?v=ryjkmv-xqgk&feature=emb_title

Elektryczny podnośnik Help V LEVICARE OPIS:

    Solidnie wykonany, trwały, odporny na korozji, bezpieczny, elektryczny podnośnik dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu urządzeniu łatwo i szybko przetransportujesz osobę niepełnosprawną wraz z wózkiem inwalidzkim na pokład samochodu. Jest to bardzo uniwersalny podnośnik elektryczny dla osób niepełnosprawnych, który może być stosowany w każdy samochodzie typu minivan.
    Boczne drzwi minivana muszą mieć, co najmniej 105 cm. Kupując podnośnik samochodowy do transferu osób niepełnosprawnych w sklepie HELPIK, otrzymujesz produkt najwyższej jakości w niskiej cenie.

Elektryczny podnośnik Help V LEVICARE PRZEZNACZENIE:

    Produkt umożliwia łatwe i szybkie przenoszenie osoby niepełnosprawnej wraz z wózkiem inwalidzkim do samochodu. Stworzony z myślą o osobach poruszających się na wózkach, osobach mających problemy z samodzielnym poruszaniem się oraz ich opiekunach. Podnośnik samochodowy do przenoszenia wózka daje osobom niepełnosprawnym lepszą mobilność.
   Podnośnik samochodowy HELP V LEVICARE, jest to jeden z najważniejszych i najnowocześniejszych elementów adaptacji samochodu do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Elektryczny podnośnik Help V LEVICARE ZALETY:

  • stabilna konstrukcja podnośnika samochodowego dla niepełnosprawnych HELP V sprawia, że osoba niepełnosprawna czuje się bardzo bezpiecznie;
  • łatwość sterowania elektrycznym podnośnikiem do transportu osób niepełnosprawnych ułatwia codzienną eksploatację produktu. Sterowanie podnośnikiem samochodowym dla niepełnosprawnych odbywa się za pomocą pilota;
  • bezpieczeństwo - w przypadku awarii można przejść na sterowanie manualne;
  • stosunkowo małe rozmiary i stosunkowo niska waga ułatwiają eksploatację i przechowywanie podnośnika samochodowego dla niepełnosprawnych;
  • bardzo niskie zapotrzebowanie na energię.

UWAGA: KOSZT MONTAZU WYNOSI 2000 ZŁ

Elektryczny podnośnik Help V LEVICARE DANE TECHNICZNE:

Udźwig podnośnika: 200 kg


KOD PRODUCENTA: PEH5
PRODUCENT: LeviCare

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu podnośników samochodowych dla niepełnosprawnych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych podnośników dla niepełnosprawnych, lub elementów do adaptacji samochodu dla potrzeb osób niepełnosprawnych? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: LEVICARE.

Podnośniki do wózków i skuterów inwalidzkich, podnośniki samochodowe dla niepełnosprawnych w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na stronie Helpik24.pl pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Elektryczny podnośnik Help V LEVICARE

Elektryczny podnośnik Help V LEVICARE