Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE

8957

Nowy produkt

Cena dotyczy wyłącznie podnośnika. Nie zawiera cen oszynowania, montażu, wieszaka i akcesoriów!

Więcej szczegółów

13 157,75 zł brutto

Więcej informacji

Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE OPIS:

    Nowoczesny, przenośny podnośnik sufitowy. Cechą ,która wyróżnia podnośnik rehabilitacyjny model Roomer S jest funkcja „z pokoju do pokoju” która umożliwia transport i podnoszenie osoby niepełnosprawnej w obrębie domu lub mieszkania bez konieczności i przenoszenie z między szynami bez potrzeby zmiany lub demontażu futryn.
    Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji podnośnik Roomer S zapewnia komfort pracy asystentowi osoby niepełnosprawnej. Dlatego, podnośnik dla niepełnosprawnych jest niezbędnym elementem podczas rehabilitacji niepełnosprawnych. Łatwość montażu podnośnika sufitowego dla niepełnosprawnych sprawia, że można bezproblemowo z niego korzystać i przenosić go z miejsca na miejsce. Jego stabilna konstrukcja pozwala na, bezpieczne podnoszenie i opuszczanie osób niepełnosprawnych. Podnośnik sufitowy dla pacjenta Roomer S posiada wiele zalet. Czytając ten opis, przekonasz się, jaki podnośnik pacjenta wybrać i dlaczego najlepszy wyborem jest właśnie podnośnik sufitowy Roomer S. Kupując podnośnik dla osób niepełnosprawnych Roomer S w sklepie HELPIK, otrzymujesz produkt najwyższej jakości w korzystnej cenie.

Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE PRZEZNACZENIE:

    Produkt stworzony z myślą o osobach niepełnosprawnych mających problemy z chodzeniem. Jest to idealny podnośnik dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, oraz jako podnośnik sufitowy dla pacjentów szpitali i sanatoriów poszpitalnych. Jest to, więc nowoczesny, wielofunkcyjny podnośnik sufitowy dla niepełnosprawnych, oraz dla osób po przebytych wylewach, lub obłożnie chorych. Produkt posiada wiele zalet. Może być używany prywatnych, sanatoriach, domach opieki, domach seniora i szpitalach. Podnośnik ten z powodzeniem może być używany również w domach prywatnych.

Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE ZALETY:

  • łatwość i prostota sterowania i obsługi sprawiają, że użycie podnośnika sufitowego, skraca czas opieki nad niepełnosprawnym. Podnośnik rehabilitacyjny posiada wydajny akumulator;

  • stała prędkość podnoszenia podnosi bezpieczeństwo osoby niepełnosprawnej podczas codziennej eksploatacji podnośnika rehabilitacyjnego;

  • możliwość zainstalowania na tablecie lub komputerze specjalnego oprogramowanie, które dostarcza wielu szczegółowych informacji o podnośniku sufitowym Roomer S;

  • stabilna i wytrzymała konstrukcja pozwala na bezpieczne i bezproblemowe korzystanie z produktu;

  • funkcja „z pokoju do pokoju” umożliwia płynne przejście i podnośnika między szynami i łatwiejszy transport osoby niepełnosprawnej między pomieszczeniami bez konieczności demontażu i zmian w futrynach drzwiowych;

  • funkcjonalność i łatwość obsługi- podnośnik sufitowy dla niepełnosprawnych może być z łatwością zamontowany i używany na całej przestrzeni danego pomieszczenia- takie rozwiązanie bardzo ułatwi codzienną eksploatację produktu. Ten model podnośnika może być z powodzeniem używany w pomieszczeniach z drzwiami przesuwnymi< nie ma potrzeby montażu dodatkowych szyn;

  • wygoda użytkowania – rehabilitacyjny podnośnik sufitowy wykonany został z bardzo wytrzymałych materiałów. Teleskopowy wieszak zapewnia większy komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej podczas transportu.


Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE DANE TECHNICZNE:

Udźwig: 220 kg

Indeks producenta: 55300-EU

Producent: LEVICARE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu podnośników sufitowych dla niepełnosprawnych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych pionizatorów, pionizatorów statycznych, podnośników jezdnych, podnośników ściennych, podnośników wannowych, podnośników sufitowych? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: LEVICARE, INNOW, MOBILEX. Podnośniki jezdne dla niepełnosprawnych w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Nie wiesz, jaki model rehabilitacyjnego podnośnika sufitowego dla niepełnosprawnych wybrać? Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

Opinie

Napisz opinię

Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE

Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE

Cena dotyczy wyłącznie podnośnika. Nie zawiera cen oszynowania, montażu, wieszaka i akcesoriów!