Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE

8957

Nowy produkt

12 183,10 zł

Więcej informacji

PODNOŚNIK SUFITOWY ROOMER S

Podnośnik sufitowy Roomer S jest przenośnym urządzaniem, które jest wyposażone w funkcję płynnego przejścia przez nadproża, co pozwala na transport podopiecznego pomiędzy pomieszczeniami bez przesadzania go na wózek i bez przebudowy futryn drzwiowych.
Udźwig - 220 kg

Transport z pokoju do pokoju bez modyfikacji przejść drzwiowych

Podnośnik sufitowy Roomer S jest przenośnym urządzaniem oferującym możliwość transportu pacjenta z jednego pokoju do drugiego, bez konieczności przebudowy futryn drzwiowych. Jego mobilność zapewnia zmniejszenie nakładów inwestycyjnych wskutek użycia tego samego podnośnika w każdym pokoju. Podnośnik ma udźwig 220kg i może być używany z wieszakiem 2, 3 lub 4 punktowym.

Komfortowe doświadczenie

Funkcja „z pokoju do pokoju” zmniejsza liczbę podnoszeń, zwiększając przy tym bezpieczeństwo i komfort użytkownika i opiekuna. Roomer S nadaje się do pomieszczeń z drzwiami przesuwnymi i pożarowymi, bez konieczności ich modyfikacji oraz eliminuje potrzebę wprowadzania dodatkowych szyn obracających i zawracających. Oferuje delikatny początek i koniec przenoszenia, stałą prędkość podnoszenia niezależnie od wagi pacjenta i jego kierunku, które sprawiają, że użytkowanie Roomer S staje się przyjemnym doświadczeniem. Posiada on również teleskopowy wieszak z możliwością dostosowania szerokości tak aby każdy pacjent mógł przyjąć wygodną pozycję.


KOD PRODUCENTA
: 55300-EU

PRODUCENT:
LeviCare

*W sprawie przewidzianego czasu dostawy prosimy kontaktować się telefonicznie.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na stronie Helpik24.pl pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE

Podnośnik sufitowy Roomer S LEVICARE