Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Zobacz większe

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP

2235

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 39,60 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Opis:

   Ergonomiczna podkładka pod plecy została stworzona w celu profilaktycznego podtrzymywania odcinka lędźwiowego w naturalnej pozycji, chroniąc go tym samym przed dolegliwościami bólowymi oraz zmianami chorobowymi spowodowanymi siedzącym trybem życia.
   Ta poduszka ortopedyczna została wyposażona w pasek zapinany na klamrę, który można przymocować do oparcia krzesła lub fotela samochodowego. Może służyć za podparcie pod nogi lub stopy.

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Przeznaczenie:

   Podkładkę lędźwiową powinny używać osoby cierpiące na dolegliwości bólowe związane z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa; osoby prowadzące siedzący tryb życia; zmagające się z nieprawidłową postawą dolnej części kręgosłupa; profilaktycznie w celu uniknięcia schorzeń odcinka lędźwiowego.
   Poduszka lędźwiowa idealnie nadaje się dla kierowców bądź osób będących w podróży, które zmuszone są do wielogodzinnego siedzenia. Świetnie sprawdzi się podczas terapii manualnej. Ze względu na małą wysokość używanie lepiej sprawdzi się u kobiet i dzieci.

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Zalety:

  • ergonomiczny kształt podkładki lędźwiowej pozwala zachować kręgosłup w naturalnej pozycji i zapobiega powstawaniu wad postawy, a także niweluje bóle kręgosłupa spowodowane długim siedzeniem;
  • ergonomiczna podpórka pod plecy ma pas zapinany na klamrę, dzięki czemu można przymocować ją do oparcia krzesła lub fotela i uniemożliwić przesuwanie lub spadanie;
  • jej szerokie zastosowanie sprawia, że może być użyta jako podparcie pod kolana, lub stopy w pozycji leżącej;
  • można jej używać w domu, w pracy i w podróży, przenoszenie podkładki nie stanowi żadnego kłopotu.Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Parametry techniczne:

Rozmiar: 12 x 37 x 6 cmProducent: HALCAMPSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu poduszek ortopedycznych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!Szukasz innych poduszek ortopedycznych?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, HALCAMP, JUVENTAS, REHA FUND, RENA, THUASNE.

Poduszki ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym.

Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Pytania i odpowiedzi klientów

Brak pytań o produkt w tej chwili,