Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Zobacz większe

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP

2235

Nowy produkt

Wysyłka 24H

28,94 zł

Opis

Wysyłka 24h Tak

Więcej informacji

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Opis:

   Ergonomiczna podkładka pod plecy została stworzona w celu profilaktycznego podtrzymywania odcinka lędźwiowego w naturalnej pozycji, chroniąc go tym samym przed dolegliwościami bólowymi oraz zmianami chorobowymi spowodowanymi siedzącym trybem życia.
   Ta poduszka ortopedyczna została wyposażona w pasek zapinany na klamrę, który można przymocować do oparcia krzesła lub fotela samochodowego. Może służyć za podparcie pod nogi lub stopy.

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Przeznaczenie:

   Podkładkę lędźwiową powinny używać osoby cierpiące na dolegliwości bólowe związane z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa; osoby prowadzące siedzący tryb życia; zmagające się z nieprawidłową postawą dolnej części kręgosłupa; profilaktycznie w celu uniknięcia schorzeń odcinka lędźwiowego.
   Poduszka lędźwiowa idealnie nadaje się dla kierowców bądź osób będących w podróży, które zmuszone są do wielogodzinnego siedzenia. Świetnie sprawdzi się podczas terapii manualnej. Ze względu na małą wysokość używanie lepiej sprawdzi się u kobiet i dzieci.

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Zalety:

  • ergonomiczny kształt podkładki lędźwiowej pozwala zachować kręgosłup w naturalnej pozycji i zapobiega powstawaniu wad postawy, a także niweluje bóle kręgosłupa spowodowane długim siedzeniem;
  • ergonomiczna podpórka pod plecy ma pas zapinany na klamrę, dzięki czemu można przymocować ją do oparcia krzesła lub fotela i uniemożliwić przesuwanie lub spadanie;
  • jej szerokie zastosowanie sprawia, że może być użyta jako podparcie pod kolana, lub stopy w pozycji leżącej;
  • można jej używać w domu, w pracy i w podróży, przenoszenie podkładki nie stanowi żadnego kłopotu.Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP Parametry techniczne:

Rozmiar: 12 x 37 x 6 cmProducent: HALCAMPSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu poduszek ortopedycznych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!Szukasz innych poduszek ortopedycznych?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, HALCAMP, JUVENTAS, REHA FUND, RENA, THUASNE.

Poduszki ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym.

Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK NISKI HALCAMP

30 Inne produkty w tej samej kategorii: