Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK WYSOKI HALCAMP Zobacz większe

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK WYSOKI HALCAMP

2236

Nowy produkt

Produkt o wydłużonym czasie realizacji

Cena: 46,00 zł

Więcej informacji

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK WYSOKI HALCAMP Opis:

   Ergonomiczna podkładka pod plecy została stworzona w celu profilaktycznego podtrzymywania odcinka lędźwiowego w naturalnej pozycji, chroniąc go tym samym przed dolegliwościami bólowymi oraz zmianami chorobowymi spowodowanymi siedzącym trybem życia.
   Podkładka lędźwiowa została wyposażona w pasek zapinany na klamrę, który można przymocować do oparcia krzesła lub fotela samochodowego. Może służyć za podparcie pod nogi lub stopy.

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK WYSOKI HALCAMP Przeznaczenie:

   Niniejsza podkładka lędźwiowa jest przeznaczona dla osób, które cierpią na dolegliwości bólowe związane z lędźwiowym odcinkiem kręgosłupa; dla osób prowadzących siedzący tryb życia; zmagających się z nieprawidłową postawą dolnej części kręgosłupa; profilaktycznie w celu uniknięcia schorzeń odcinka lędźwiowego.
   Poduszka pod plecy idealnie nadaje się dla kierowców bądź osób będących w podróży, które zmuszone są do wielogodzinnego siedzenia. Świetnie sprawdzi się podczas terapii manualnej. Ze względu na dużą wysokość używanie lepiej sprawdzi się u mężczyzn.

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK WYSOKI HALCAMP Zalety:

  • ergonomiczny kształt pozwala zachować kręgosłup w naturalnej pozycji i zapobiega powstawaniu wad postawy, a także niweluje bóle kręgosłupa spowodowane długim siedzeniem;
  • ergonomiczna poduszka pod plecy ma pas zapinany na klamrę, dzięki czemu można przymocować ją do oparcia krzesła lub fotela i uniemożliwić przesuwanie lub spadanie;
  • jej szerokie zastosowanie sprawia, że może być użyta jako podparcie pod kolana, lub stopy w pozycji leżącej;
  • można jej używać w domu, w pracy i w podróży, przenoszenie lędźwiowej podkładki nie stanowi żadnego kłopotu.Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK WYSOKI HALCAMP Parametry techniczne:

Rozmiar: 16 x 37 x 8 cmProducent: HALCAMP
Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu poduszek ortopedycznych w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!Szukasz innych poduszek ortopedycznych?
Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, HALCAMP, JUVENTAS, REHA FUND, RENA, THUASNE.
Poduszki ortopedyczne w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK!


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
Przeczytasz je na blogu medycznym.
Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK WYSOKI HALCAMP

Podkładka lędźwiowa PÓŁWAŁEK WYSOKI HALCAMP

30 Inne produkty w tej samej kategorii: