Poduszka piankowa z pamięcią kształtu W0480003001 THUASNE

Nowy produkt

Uwaga, dostawa od 3-5 dni

Cena: 475,02 zł

Więcej informacji

Poduszka piankowa z pamięcią kształtu THUASNE OPIS:

   Piankowa poduszka została wykonana została z pianki posiadającej pamięć kształtu, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu ciała, a gdy nie jest użytkowana, wraca powoli do swojego naturalnego fasonu. Nie powoduje ucisku w miejscach najbardziej narażonych na powstawanie odleżyn czy odgnieceń.
   Specjalna poduszka z pianki posiada ściągany pokrowiec nadający się do prania nawet w wysokich temperaturach, który pozwala na swobodny przepływ powietrza i jest nieprzemakalny.

Poduszka piankowa z pamięcią kształtu THUASNE PRZEZNACZENIE:

    Ortopedyczna poduszka piankowa przeznaczona jest dla osób zmagających się z odleżynami w okolicach pośladków i ud; hemoroidami; jeżdżących na wózkach; po operacjach jelita grubego; kobiet po porodzie.
   Ta poduszka z pianki nadaje się dla wszystkich osób prowadzących siedzący tryb życia, które są narażone na powyższe schorzenia. Poduszka uprzyjemni długą podróż środkami transportu wiążącą się z wielogodzinnym siedzeniem.

Poduszka piankowa z pamięcią kształtu THUASNE ZALETY:

 • Ta innowacyjna poduszka ortopedyczna została wykonana z pianki posiadającej tzw. „pamięć kształtu”, co pozwala jej dopasować się do budowy anatomicznej człowieka;

 • Poduszka z pianki nie powoduje ucisku w najbardziej narażonych na niego miejscach na ciele, dzięki czemu zapobiega powstawaniu odleżyn i odgnieceń;

 • Piankowa poduszka ma zdejmowany, nieprzemakalny pokrowiec, który jednocześnie pozwala na cyrkulację powietrza, zapobiegając poceniu się skóry;

 • Pokrowiec nadaje się do prania w wysokich temperaturach i zachowuje poduszkę w odpowiedniej czystości;

 • Produkt znajduje szerokie zastosowanie, może być używana przy wielu dolegliwościach, jak i zapobiegawczo przed ich wystąpieniem;

 • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Poduszka piankowa z pamięcią kształtu THUASNE INFORMACJE O PRODUKCIE:

Nazwa produktu: Poduszka piankowa z pamięcią kształtu

Wymiary poduszki (szerokość x głębokość x wysokość): 43 x 43 x 6/9 cm

Wysokość:
6 lub 9 cm

Gęstość:
82 kg/m3

Waga poduszki:
1,4 kg


Maksymalna waga: 100 kg

Pokrowiec: Tak (zawiera 2 pokrowce)

3 letnia gwarancja na sprężystość piankiKod produktu: W0480003001

Producent: THUASNE


Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu poduszek piankowych z pamięcią kształtu w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 4300 klientów!

Szukasz innych poduszek ortopedycznych?

Zobacz nasze propozycje:

Radzimy wybrać poduszki ortopedyczne z szerokiej oferty naszego sklepu. Na pozostałych aukcjach znajdziesz wyroby firm: ANTAR, ARMEDICAL, HALCAMP, JUVENTAS, MOBILEX, REHA FUND, RENA, THUASNE POLSKA Sp. z o.o..

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735-575-252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto: Materace i maty do rehabilitacji, Kołnierze ortopedyczne, Stabilizatory, ortezy i opaski ortopedyczne


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Poduszka piankowa z pamięcią kształtu W0480003001 THUASNE

Poduszka piankowa z pamięcią kształtu W0480003001 THUASNE

Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Pytania i odpowiedzi klientów

  Brak pytań o produkt w tej chwili,