Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY Fit 2U Back SUNRISE MEDICAL

10517

Nowy produkt

Dla osób, które wymagają bardziej złożonego rozwiązania do siedzenia, oparcie JAY FIT2U może być używane, gdy gotowe oparcie nie może pomieścić ortopedycznych asymetrii lub unikalnego kształtu. Na przykład klient z wyraźną rotacją tułowia lub utrwaloną skoliozą wymaga wielowymiarowego wsparcia.W przeciwieństwie do formowanych podpór tylnych, FIT2U umożliwia regulację po dostawie i z upływem czasu.

Więcej szczegółów

Cena: 6 400,00 zł

Więcej informacji

 

Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY Fit 2U Back

Wypróbuj, zmień i poprzestawiaj. Dla osób, które potrzebują bardziej złożonego rozwiązania do siedzenia

 

Dla osób, które wymagają bardziej złożonego rozwiązania do siedzenia, oparcie JAY FIT 2U może być używane, gdy gotowe oparcie nie może pomieścić ortopedycznych asymetrii lub unikalnego kształtu. Na przykład klient z wyraźną rotacją tułowia lub utrwaloną skoliozą wymaga wielowymiarowego wsparcia. W przeciwieństwie do formowanych podpór tylnych, FIT 2U umożliwia regulację po dostawie i z upływem czasu.

 

Wkładki JAY Dovetail

Blokujące się wkładki JAY Dovetail i wbudowana regulacja w tylnej części skorupy ułatwiają tworzenie spersonalizowanych konturów dopasowanych do konkretnych potrzeb klienta, z możliwością dostosowania do zmieniających się potrzeb. Wkładki ryglujące można układać w stosy o grubości od 2 do 5 warstw lub od 25 mm do 65 mm. Dzięki połączeniu na jaskółczy ogon powszechnie stosowanemu w meblach blokujące kołki i ogony utrudniają rozerwanie. Są proste, szybkie w wymianie i bardziej wspierające niż typowa miękka pianka.

 

Osłony boczne JAY Swing-Away

Obrotowe, boczne osłony klatki piersiowej JAY Swing-Away dodają trzecią płaszczyznę regulacji, umożliwiając ustawienie bocznej części pod kątem, aby dopasować ją do kształtu i pozycji tułowia w przypadku najbardziej złożonej skoliozy. Boczne podkładki obracają się, aby dostosować się do kątów konturu i precyzyjnego wyrównania. Można je umieścić dokładnie tam, gdzie potrzebne jest wsparcie, a w razie potrzeby nawet dwa można umieścić po jednej stronie.

 

Regulowana wysokość i szerokość

Można wykonać pięć centymetrów niezależnej regulacji wysokości i szerokości, aby poradzić sobie ze zmieniającymi się postawami i rosnącymi klientami. Zestawy do wzrostu wysokości i szerokości są dostępne osobno i zawierają dodatkowe wkładki na jaskółczy ogon, aby dokonać regulacji w terenie. Dwie proste śruby na panelu regulacji wysokości pozwalają na podwyższenie panelu w pionie, a zapinana na zamek kieszeń na zewnętrznej osłonie mieści dodatkowe wstawki na jaskółczy ogon. Trzy łatwo dostępne śruby na skrzydle regulacyjnym umożliwiają wsuwanie i wysuwanie go na odpowiednią szerokość. Dodatkowe wstawki w kształcie jaskółczego ogona można umieścić w zapinanych na zamek kieszeniach po lewej i prawej stronie pokrowca wewnętrznego, aby uzyskać spersonalizowane dopasowanie, które można regulować w miarę zmian klienta.

 

System podwójnej osłony

Zewnętrzną elastyczną osłonę można łatwo zdjąć do czyszczenia, jednocześnie utrzymując wewnętrzną osłonę na swoim miejscu. Warstwa Dartex® pokrowca wewnętrznego chroni części piankowe przed wilgocią.

 

WHITMYER - Wsporniki zagłówka

Dodanie podparcia głowy Whitmyer do pleców JAY FIT 2U zapewnia kompletne rozwiązanie do pozycjonowania kręgosłupa szyjnego i głowy - od najbardziej podstawowych potrzeb do najbardziej złożonych.

Zagłówek Whitmyer zapewnia podparcie głowy i szyi klientom na wózkach inwalidzkich z funkcją odchylania w przestrzeni oraz tym, którzy potrzebują dodatkowego podparcia, aby utrzymać głowę w pozycji pionowej. Dostępny jest szeroki zakres ustawień i opcji pozycjonowania, a wszystkie wsporniki montażowe zaprojektowano tak, aby były trwałe i regulowane

 

Przednie wsporniki tułowia JAY

Doskonałe wsparcie tułowia zostało zaprojektowane z myślą o poprawie ogólnej funkcji, aby zachęcić do wyprostowanej postawy i wspierać tułów w celu poprawy funkcji oddechowych, ułożenia głowy i kontroli kończyn górnych.

 

Poduszka JAY GS - Idealne dopasowanie

Poduszka JAY GS zawiera bardzo trwałą, stabilną podstawę piankową i sprawdzoną technologię wkładek płynnych JAY z wyjątkową zdolnością do wzrostu wraz z klientem przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego podparcia, co czyni ją doskonałym rozwiązaniem dla dorastających dzieci i młodzieży.

Połączenie oparcia JAY FIT 2U z poduszką JAY GS jest wysoce zalecane jako idealne rozwiązanie do siedzenia dla dzieci i młodych dorosłych. Te dwa produkty JAY razem są świetną opcją dla pacjentów pediatrycznych, którzy wymagają bardziej złożonego siedzenia

 

Uniwersalny sprzęt

JAY FIT 2U wykorzystuje opatentowany sprzęt JAY J3, system czteropunktowy (FP). Opatentowany sprzęt z automatyczną blokadą bezpiecznie blokuje się na swoim miejscu po włożeniu tylnych kołków do odbiornika – nie jest potrzebny żaden dodatkowy krok. Dźwignie szybkiego zwalniania umożliwiają szybkie zdejmowanie pleców.

 

Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY Fit 2U Back - Dane techniczne:

  • Szerokość: 250 - 500 mm (zmiana co 50 mm)

  • Wysokość: 300 - 550 mm (zmiana co 50 mm)

  • Waga produktu: 3.5 kg (włącznie ze sprzętem dla oparcia 300 × 350 mm)

  • Maks. waga użytkownika:

    • 75 kg dla szerokości 350 mm

    • 136 kg dla szerokości 400 mm

 

 

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych produktów?  

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: INNOW, JUVENTAS, TECH-MED Bydgoszcz, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO, UBM Meble-Medyczne, VERMEIREN, WS-TECH.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?
 
Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.  

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY Fit 2U Back SUNRISE MEDICAL

Oparcie do wózka inwalidzkiego JAY Fit 2U Back SUNRISE MEDICAL

Dla osób, które wymagają bardziej złożonego rozwiązania do siedzenia, oparcie JAY FIT2U może być używane, gdy gotowe oparcie nie może pomieścić ortopedycznych asymetrii lub unikalnego kształtu. Na przykład klient z wyraźną rotacją tułowia lub utrwaloną skoliozą wymaga wielowymiarowego wsparcia.W przeciwieństwie do formowanych podpór tylnych, FIT2U umożliwia regulację po dostawie i z upływem czasu.

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: