RELAXSAN Medyczne rajstopy przeciwżylakowe 280 DEN (22-27 mmHg)

Nowy produkt

Wysyłka 24H

83,00 zł

Więcej informacji

Opis produktu:

Rajstopy przeciwżylakowe, medyczne, z dzianiny 280 DEN o stopniowanym ucisku.
Ucisk w kostce 22-27 mmHg - wysoka kompresja.
Zalecane w przypadku niewydolności układu żylnego kończy dolnych, przy zaawansowanych zmianach żylakowych nóg ze skłonnością do obrzęków; w pourazowych stanach obrzękowych kończyn dolnych, po zakrzepicy żył powierzchownych, po skleroterapii oraz po operacji żylaków.
Eleganckie, trwałe i skuteczne w swoim działaniu - zapobiegają tworzeniu się nowych zmian żylakowych. Wywierany ucisk zmniejsza średnice żył, przez co przywracana jest funkcja zastawek żylnych. Mniejsza średnica żył powoduje szybsze krążenie krwi a to zapobiega tworzeniu się skrzepów krwi i zatorów.
Wyprodukowane z dzianiny o ściegu „plaster miodu”. Zastosowana w procesie produkcji obróbka Sanitized gwarantuje ochronę antybakteryjną, działanie antyalergiczne i pełną higienę.
Dzianina, pomimo dużej masy włókien, jest przyjazną dla organizmu. Jest dzianiną „oddychającą” zapewniającą komfort użytkowania nawet podczas upalnego lata.

Dla osób o powiększonym obwodzie w biodrach i w pasie dostępne są rajstopy w rozmiarach 2XL, 3XL, 4XL, 5XL z anatomicznym dużym klinem w części majtkowej.

Produkt jest wyrobem medycznym klasy I.

Dobór rozmiaru:

Tabela rozmiarów Rajstopy Relaxsan. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

Skład:
76% Poliamid, 24% Elastan

KOLORYSTYKA:

RELAXAN medyczne rajstopy przeciwżylakowe. kolorystyka beż cielisty, beż opalony, czarny

Producent: RELAXSAN


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

RELAXSAN Medyczne rajstopy przeciwżylakowe 280 DEN (22-27 mmHg)

RELAXSAN Medyczne rajstopy przeciwżylakowe 280 DEN (22-27 mmHg)