TR/LR Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich Mobilex Zobacz większe

TR/LR Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich Mobilex

Nowy produkt

960,00 zł

Więcej informacji

TR/LR Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich Mobilex OPIS:

   Wytrzymałe i bardzo praktyczne przenośne rampy podjazdowe pozwalające swobodnie pokonywać bariery architektoniczne i progi.
   Dzięki nim pokonasz żaden próg nie będzie Ci straszny. Rampy są idealnym rozwiązaniem w przypadku gdy jest potrzeba transportować ciężkie ładunki. A specjalna przeciwpoślizgowa nawierzchnia pozwala na bezpieczne korzystanie z przenośnych ramp podjazdowych. Dzięki tym rampom możesz pokonać nawet sześciostopniowe schody.
   Są to bardzo funkcjonalne teleskopowe przenośne rampy podjazdowe o dopuszczalnym maksymalnym obciążeniu 225 kg, więc są to bardzo wytrzymałe rampy teleskopowe.

TR/LR Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich Mobilex PRZEZNACZENIE:

   Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich stworzone z myślą o osobach poruszających się na wózku. Rampy podjazdowe znacznie ułatwiają codzienne życie i pokonywanie barier architektonicznych.

TR/LR Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich Mobilex ZALETY:

  • funkcjonalność - są to łatwe w montażu rampy teleskopowe, które ułatwią Ci pokonywanie barier architektonicznych i niwelowanie progów;
  • możliwość regulacji rozstawienia ramp teleskopowych pozwala na dopasowanie ustawień do Twoich potrzeb;
  • duże obciążenie jakie może utrzymać przenośna rampa do wózków inwalidzkich sprawia, że może być ona stosowana do wózków inwalidzkich różnego typu

DOFINANSOWANIE:

  • MOPS/PCPR (80%)/Udział własny (20%)

Sprawdź jak dobrać rampę >>

PARAMETRY TECHNICZNETR/LR Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich Mobileks. Parametry Techniczne. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

Producent :
Mobilex

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu przenośnych ramp podjazdowych do wózków inwalidzkich w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych schodołazów, ramp składanych, ramp progowych, ramp podjazdowych? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: MOBILEX VERMEIREN.

Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

TR/LR Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich Mobilex

TR/LR Przenośne rampy podjazdowe do wózków inwalidzkich Mobilex

29 Inne produkty w tej samej kategorii: