Kamizelka LeviKam do reedukacji chodu LEVICARE

Nowy produkt

685,19 zł

Więcej informacji

Kamizelka LeviKam do reedukacji chodu LEVICARE OPIS:

   Nowoczesna, wygodna i zapewniająca bezpieczeństwo pacjentowi kamizelka do pionizacji. Może być z powodzeniem używana, jako kamizelka do reedukacji chodu. Dzięki solidnemu wykonaniu pozwala szybko i bezpiecznie przenieść pacjenta w pozycji pionowej. Kamizelka LeviKam do reedukacji chodu stanowi bardzo ważny element rehabilitacji pourazowej ułatwiający ćwiczenia i zabiegi rehabilitacyjne. Dzięki kamizelce Levikam szybciej staniesz na nogi po wypadku. Produkt ten bardzo ułatwia zarówno codzienną egzystencję, jak i proces rehabilitacji.
    Kamizelka dla niepełnosprawnych LEVICARE dzięki specjalnemu usztywnieniu pomoże Ci osiągnąć postawę wyprostowaną. Kupując kamizelkę do pionizacji w sklepie HELPIK, otrzymujesz produkt najwyższej jakości w korzystnej cenie.

Kamizelka LeviKam do reedukacji chodu LEVICARE PRZEZNACZENIE:

   Produkt przeznaczony dla osób mających problemy z poruszaniem się oraz osób odbywających rehabilitację. Kamizelka do reedukacji chodu może być z powodzeniem używana w szpitalach, przychodniach rehabilitacyjnych domach opieki, jak również w domach prywatnych, jako element rehabilitacji ruchowej.

Kamizelka LeviKam do reedukacji chodu LEVICARE ZALETY:

  • kamizelka do pionizacji została wykonana z wytrzymałego, nieprzemakalnego materiału. Produkt zawiera specjalne tworzywo, które doskonale przepuszcza wodę i ułatwia codzienną eksploatację kamizelki do reedukacji chodu;

  • jest to kamizelka do reedukacji chodu, którą bardzo łatwo zdjąć i założyć. Co więcej, posiada ona specjalne wycięcie fizjologiczne, które daje możliwość korzystania z łazienki bez potrzeby zdejmowania kamizelki do pionizacji;

  • kamizelka do pionizacji została wypełniona specjalną pianką PE, która zapewnia wygodę i w pewnym stopniu zabezpiecza osobę niepełnosprawną przed skutkami upadku.


Kamizelka LeviKam do reedukacji chodu LEVICARE DANE TECHNICZNE:

dostępne rozmiary: S, M, L, XL


Producent: LEVICARE

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu kamizelek do reedukacji chodu w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych kamizelek do reedukacji chodu, kamizelek do pionizacji? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: LEVICARE. Kamizelki do pionizacji w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Nie wiesz, jaki model kamizelki do reedukacji chodu wybrać? Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

Opinie

Napisz opinię

Kamizelka LeviKam do reedukacji chodu LEVICARE

Kamizelka LeviKam do reedukacji chodu LEVICARE

30 Inne produkty w tej samej kategorii: