Skuter czterokołowy SATURNUS 4-8 km/h– VERMEIREN– Niska cena skutera czterokołowego– Dofinansowanie z PFRON Zobacz większe

Skuter elekrtyczny inwalidzki terenowy czterokołowy SATURNUS 4 - 8 km/h VERMEIREN

6241

Nowy produkt

SATURNUS 4
Czterokołowy skuter dla niepełnosprawnych o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji. W razie potrzeby istnieje możliwość pchania skutera. Model SATURNUS 4 to rozkładany skuter o kompaktowych rozmiarach, model ten jest bardzo łatwy w transporcie. Komfortowe siedzenie, podłokietniki i zagłówek zapewniają wygodę podczas jazdy. Możliwość nachylenia kolumny kierowniczej.

Więcej szczegółów

6 583,00 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień jest zależny jest od możliwości producenta. Prosimy o kontakt podczas składania zmówienia.

Skuter elekrtyczny inwalidzki terenowy czterokołowy SATURNUS 4 - 8 km/h VERMEIREN OPIS:

     Czterokołowy skuter dla niepełnosprawnych o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji. W razie potrzeby istnieje możliwość pchania skutera, zwiększa to funkcjonalność tego modelu. Model SATURNUS 4 to rozkładany skuter o kompaktowych rozmiarach, a co za tym idzie, model ten jest bardzo łatwy w transporcie. Komfortowe siedzenie, podłokietniki i zagłówek zapewniają wygodę podczas jazdy. Możliwość nachylenia kolumny kierowniczej sprawia, że ten model skutera łatwiej dopasować do indywidualnych potrzeb użytkownika.
     Korzystając ze skutera dla osób niepełnosprawnych łatwo, szybko i bezpiecznie dotrzesz tam, gdzie chcesz. Skuter elektryczny pozwala dodatkow osiągduży zasięg przebytych kilometrów.

Skuter elekrtyczny inwalidzki terenowy czterokołowy SATURNUS 4 - 8 km/h VERMEIREN PRZEZNACZENIE:

    Akumulatorowy skuter inwalidzki dla osób niepełnosprawnych SATURNUS 4 jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które mają problemy z poruszaniem się. Zastosowanie ninejszego skutera inwalidzkiego sprawdzi się zarówno w pomieszczaniach, jak i na otwartym terenie. Jest to idealny wybór dla tych, którzy szybko i wygodnie chcą poruszać się na dłuższe odległości. Ten skuter elektryczny sprawdzi się również dla starszej osoby, dlatego może być trafnym przezentem dla babci lub dziadka.

Skuter elekrtyczny inwalidzki terenowy czterokołowy SATURNUS 4 - 8 km/h VERMEIREN ZALETY:

  • rozkładany skuter elektryczny dla inwalidy o kompaktowych wymiarach;

  • skuter dla niepełnosprawnych posiada możliwość obracania fotela, co pomaga we wsiadaniu i zsiadaniu ze skutera;

  • fotel można przesuwać także na osi tył-przód;

  • wygodny zagłówek dodatkowo zwiększa komfort podczas jazdy;

  • skuter inwalidzki ma nowoczesne, wytrzymałe amortyzatory zapewniające komfortową jazdę nawet po nierównym terenie;

  • pojazd elektroniczny dla osób starszych posiada kółka przeciwwywrotowe zapewniające użytkownikowi bezpieczeństwo;

  • nachylana kolumna kierownicza, dzięki której łatwiej dopasujesz skuter do swoich potrzeb;

  • ten sprzęt rehabilitacyjny posiada koszyk, w którym łatwo i wygodnie można przewieźć wiele niezbędnych rzeczy codziennego użytku.


DANE TECHNICZNE SKUTERA ELEKTRYCZNEGO SATURNUS 4:

Skuter czterokołowy SATURNUS. Dane techniczne. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

PRODUCENT: VERMEIREN

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻNY JEST OD PRODUCENTA I WYNOSI OD 2 DO 8 TYGODNI. CENA DOTYCZY WÓZKA W WERSJI PODSTAWOWEJ. PROSIMY O KONTAKT PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA W CELU WYCENY

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu skuterów dla niepełnosprawnych w niskiej cenie. Przypominamy. że możliwe jest również dofinansowanie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, COMFORT, MOBILEX, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRON, VERMEIREN.

Skutery dla niepełnosprawnych w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK, także z możliwością dofinansowania ze środków pfron, dzięki któremu kupisz skuter już nawet do 1500zł!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

Korzystna cena, łatwy zakup skutera inwalidzkiego i dobór akcesoriów tylko w sklepie

INFORMATOR DLA PACJENTA

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ bądź dofinansowania do skuterów elektrycznych?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich czy skutera inwalidzkiego lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach do sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Korzystając z programu aktywny samorząd możesz dodatkowo starać się o dofinansowanie na sprzęt o napędzie elektrycznym lub skuter inwalidzki z PFRON.

Program Aktywny Samorząd, określa kto może otrzymać pomoc oraz dofinansowania. PFRON zapewni kompleksową pomoc i wsparcie, do czego będzie potrzebne orzeczenie o niepełnosprawności, jeżeli będziemy chcieli się ubiegać na przykład o sprzęt oprzyrządowania elektrycznego bądź skutera inwalidzkiego. Aktywny Samorząd zapewni Ci potrzebną refundację. Aktywny Samorząd działa dla wszystkich powiatów w Polsce, a korzystając ze środków PFRON można uzyskać refundację dla osób niepełnosprawnych. By samorząd mógł pomóc w dofinansowaniu z PFRON, na przykład produktów oprzyrządowania elektrycznego, potrzebne jest orzeczenie o niepełnosprawności. Program Aktywny Samorząd jest organizowany przez PFRON i zadba o dofinansowania dotyczące sprzętu oprzyrządowania elektrycznego lub o napędzie elektrycznym. Można również starać się o dofinansowania do skutera inwalidzkiego o napędzie elektrycznym z PFRON.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-08-07

polecam

Skuter czterokołowy SATURNUS bardzo dobrej jakości w dobrej cenie.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Skuter elekrtyczny inwalidzki terenowy czterokołowy SATURNUS 4 - 8 km/h VERMEIREN

Skuter elekrtyczny inwalidzki terenowy czterokołowy SATURNUS 4 - 8 km/h VERMEIREN

SATURNUS 4
Czterokołowy skuter dla niepełnosprawnych o stabilnej i wytrzymałej konstrukcji. W razie potrzeby istnieje możliwość pchania skutera. Model SATURNUS 4 to rozkładany skuter o kompaktowych rozmiarach, model ten jest bardzo łatwy w transporcie. Komfortowe siedzenie, podłokietniki i zagłówek zapewniają wygodę podczas jazdy. Możliwość nachylenia kolumny kierowniczej.

Produkty powiązane

20 Inne produkty w tej samej kategorii: