Skutery Inwalidzkie elektryczne

Nowe produkty

Newsletter

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 10km/h - 50Ah - 48km VERMEIREN

6244

Nowy produkt

CERES SE 10km/h - 50Ah - 48km
Nowoczesny skuter dla niepełnosprawnych o wytrzymałej konstrukcji. Czterokołowy skuter akumulatorowy dla osób niepełnosprawnych posiada wszystkie elementy dzięki, którym mogą się Państwo czuć bezpiecznie na drodze. Dzięki wygodnemu obracanemu fotelowi i odchylanym podłokietnikom zapewnia niezbędny komfort podczas codziennej eksploatacji. Szerokie koła.

Więcej szczegółów

8 322,00 zł

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień jest zależny jest od możliwości producenta. Prosimy o kontakt podczas składania zmówienia.

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 10km/h - 50Ah - 48km VERMEIREN OPIS:

    Nowoczesny skuter dla niepełnosprawnych o wytrzymałej konstrukcji. Czterokołowy skuter akumulatorowy dla osób niepełnosprawnych posiada wszystkie elementy dzięki, którym mogą się Państwo czuć bezpiecznie na drodze. Dzięki wygodnemu obracanemu fotelowi i odchylanym podłokietnikom zapewnia niezbędny komfort podczas codziennej eksploatacji. Szerokie koła sprawiają, że ten model skutera jest bardziej stabilny, a jednocześnie łatwiej nim manewrować.
    Model
czterokołowego skutera dla inwalidy CERES SE jest wyposażony w baterie 50 Ah dzięki, któremu osiąga prędkość max. 10km/h. Istnieje także wersja skutera czterokołowego CERES SE która osiąga prędkość max. 15 km.

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 10km/h - 50Ah - 48km VERMEIREN PRZEZNACZENIE:

   Skuter inwalidzki dla osób niepełnosprawnych jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które mają problemy z poruszaniem się. Jest to idealny wybór dla tych którzy szybko i wygodnie chcą poruszać się na dłuższe odległości. Skuter elektryczny dla osoby starszej sprawdzi się jako nieszablonowy prezent dla babci czy dla dziadka.

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 10km/h - 50Ah - 48km VERMEIREN ZALETY:

  • wygodne oparcie z możliwością regulacji zwiększa komfort jazdy i codziennej eksploatacji skutera inwalidzkiego;
  • jako skuter posiadający szerokie koła i ładny i wytrzymały zderzak zapewniają bezpieczeństwo i komfort jazdy nawet na nierównej nawierzchni;możliwość obracania fotela pomaga w wsiadaniu i zsiadaniu z fotela tego modelu skutera; elektryczny skuter inwalidzki jest dedykowany dla niepełnosprawnych oraz osób starszych dzięki swojemu wyposażeniu takiemu jak kółka przeciwwywrotowe i lusterku wsteczne zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo;nachylana kolumna kierownicza- dzięki niej łatwiej dopasujesz wózek do swoich potrzeb;wózek posiada koszyk w którym łatwo i wygodnie można przewieźć wiele niezbędnych rzeczy codziennego użytku;
  • skuter elektryczny pozwala osiągnąć duży zasięg pokonywanej trasy.
Skuter czterokołowy - Kolor ramy:

Skuter czterokołowy CERES SE. Kolor: czerwony, srebrny.

Skuter czterokołowy - DANE TECHNICZNE:

Skuter czterokołowy CERES SE. Dane techniczne. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252

PRODUCENT: VERMEIREN

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻNY JEST OD PRODUCENTA I WYNOSI OD 2 DO 8 TYGODNI. CENA DOTYCZY WÓZKA W WERSJI PODSTAWOWEJ. PROSIMY O KONTAKT PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA W CELU WYCENY

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu skuterów dla niepełnosprawnych w niskiej cenie. Przypominamy. że możliwe jest również dofinansowanie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: ANTAR, APCO, COMFORT, MOBILEX, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRON, VERMEIREN.

Skutery dla niepełnosprawnych w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK, także z możliwością dofinansowania ze środków pfron, dzięki któremu kupisz skuter już nawet do 1500zł!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

Korzystna cena, łatwy zakup skutera inwalidzkiego i dobór akcesoriów tylko w sklepie

INFORMATOR DLA PACJENTA

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ bądź dofinansowania do skuterów elektrycznych?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich czy skutera inwalidzkiego lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach do sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Korzystając z programu aktywny samorząd możesz dodatkowo starać się o dofinansowanie na sprzęt o napędzie elektrycznym lub skuter inwalidzki z PFRON.

Program Aktywny Samorząd, określa kto może otrzymać pomoc oraz dofinansowania. PFRON zapewni kompleksową pomoc i wsparcie, do czego będzie potrzebne orzeczenie o niepełnosprawności, jeżeli będziemy chcieli się ubiegać na przykład o sprzęt oprzyrządowania elektrycznego bądź skutera inwalidzkiego. Aktywny Samorząd zapewni Ci potrzebną refundację. Aktywny Samorząd działa dla wszystkich powiatów w Polsce, a korzystając ze środków PFRON można uzyskać refundację dla osób niepełnosprawnych. By samorząd mógł pomóc w dofinansowaniu z PFRON, na przykład produktów oprzyrządowania elektrycznego, potrzebne jest orzeczenie o niepełnosprawności. Program Aktywny Samorząd jest organizowany przez PFRON i zadba o dofinansowania dotyczące sprzętu oprzyrządowania elektrycznego lub o napędzie elektrycznym. Można również starać się o dofinansowania do skutera inwalidzkiego o napędzie elektrycznym z PFRON.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 10km/h - 50Ah - 48km VERMEIREN

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy CERES SE 10km/h - 50Ah - 48km VERMEIREN

CERES SE 10km/h - 50Ah - 48km
Nowoczesny skuter dla niepełnosprawnych o wytrzymałej konstrukcji. Czterokołowy skuter akumulatorowy dla osób niepełnosprawnych posiada wszystkie elementy dzięki, którym mogą się Państwo czuć bezpiecznie na drodze. Dzięki wygodnemu obracanemu fotelowi i odchylanym podłokietnikom zapewnia niezbędny komfort podczas codziennej eksploatacji. Szerokie koła.

20 Inne produkty w tej samej kategorii: