Obniżka! Skuter czterokołowy MERCURIUS 4 - 15 km/h - 70Ah - 45km – VERMEIREN – Niska cena skutera czterokołowego- Dofinansowanie z PFRON Zobacz większe

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy MERCURIUS 4 - 15 km/h - 70Ah - 45km VERMEIREN

6256

Nowy produkt

MERCURIUS 4 - 15km/h - 70Ah - 45km
Nowoczesny i funkcjonalny czterokołowy skuter inwalidzki. Posiada szereg rozwiązań, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niezawodny system napędowy sprawia, że podróż jest bardzo przyjemna, skuter może osiągnąć prędkość 15 km/h. Wiele elementów poprawiających komfort zapewnią Państwu bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy.

Więcej szczegółów

11 812,79 zł brutto

-1 078,92 zł

12 891,71 zł brutto

Więcej informacji

Czas realizacji zamówień jest zależny jest od możliwości producenta. Prosimy o kontakt podczas składania zmówienia.

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy MERCURIUS 4  - 15 km/h - 70Ah - 45km VERMEIREN OPIS:

   Nowoczesny i funkcjonalny czterokołowy skuter inwalidzki. Posiada szereg rozwiązań, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niezawodny system napędowy sprawia, że podróż jest bardzo przyjemna, skuter może osiągnąć prędkość 15 km/h. Wiele elementów poprawiających komfort zapewnią Państwu bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy.
    Skuter dla osób niepełnosprawnych posiada wszystkie elementy, dzięki którym mogą Państwo czuć się bezpiecznie na drodze. Dzięki wyposażeniu w amortyzatory skuter zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę nawet na trudnej nawierzchni.
    Komfort korzystania ze skutera MERCURIUS 4 podnoszą między innymi: wygodny zagłówek, odchylane podłokietniki oraz obracany i przesuwny fotel, który ułatwia wsiadanie i zsiadanie ze skutera.

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy MERCURIUS 4  - 15 km/h - 70Ah - 45km VERMEIREN PRZEZNACZENIE:

   Skuter elektryczny dla osób starszych jest doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które mają problemy z poruszaniem się. Jest to idealny wybór dla tych, którzy szybko i wygodnie chcą poruszać się na dłuższe odległości.

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy MERCURIUS 4  - 15 km/h - 70Ah - 45km VERMEIREN ZALETY:

  • skuter elektryczny posiada możliwość regulacji prędkości w trybie fast/slow, co ułatwia dostosowanie prędkości do preferencji i warunków na drodze bezpieczeństwo na każdej nawierzchni zapewniają 4 wytrzymałe amortyzatory;

  • skuter inwalidzki posiada odchylane podłokietniki zapewniające większy komfort jazdy oraz wygodny zagłówek z regulowanym fotelem;

  • opcja nachylenia kolumny kierowniczej daje możliwość lepszego dopasowania ustawień skutera do indywidualnych potrzeb;

  • komfortowe siedzenie i oparcie zapewniają wygodę podczas jazdy;

  • skuter dla osób niepełnosprawnych posiada koszyk oraz aluminiowe felg.


DANE TECHNICZNE SKUTERA ELEKTRYCZNEGO MERCURIUS 4:

skuter czterokołowy MERCURIUS. Dane techniczne. Masz problem z kupnem – zamów telefonicznie 735 575 252
PRODUCENT: VERMEIREN

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA ZALEŻNY JEST OD PRODUCENTA I WYNOSI OD 2 DO 8 TYGODNI. CENA DOTYCZY WÓZKA W WERSJI PODSTAWOWEJ. PROSIMY O KONTAKT PRZED ZŁOŻENIEM ZAMÓWIENIA W CELU WYCENY

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu skuterów dla niepełnosprawnych w niskiej cenie. Przypominamy. że możliwe jest również dofinansowanie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych wózków inwalidzkich ręcznych, skuterów dla niepełnosprawnych, wózków inwalidzkich aktywnych, dziecięcych wózków inwalidzkich, wózków inwalidzkich stabilizujących, elektrycznych wózków inwalidzkich, toaletowych wózków inwalidzkich?

Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm:
ANTAR, APCO, COMFORT, MOBILEX, MDH, OFFCARR, ORMESA, PATRON, VERMEIREN.

Skutery dla niepełnosprawnych
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK, także z możliwością dofinansowania ze środków pfron, dzięki któremu kupisz skuter już nawet do 1500zł!

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

Korzystna cena, łatwy zakup skutera inwalidzkiego i dobór akcesoriów tylko w sklepie

INFORMATOR DLA PACJENTA

Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o wózkach podlegających refundacji NFZ bądź dofinansowania do skuterów elektrycznych?

Więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu wózków inwalidzkich czy skutera inwalidzkiego lub innego sprzętu medycznego dla różnego typu niepełnosprawności, a także kwoty limitu i udziału własnego szukaj na stronach internetowych Narodowego Funduszu Zdrowia i Ministerstwa Zdrowia. Znajdziesz tam również rozporządzenia ministra zdrowia i informacje dotyczące refundacji. Wiele przydatnych informacji o dofinansowaniach do sprzętu rehabilitacyjnego znajdziesz również na stronach Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Korzystając z programu aktywny samorząd możesz dodatkowo starać się o dofinansowanie na sprzęt o napędzie elektrycznym lub skuter inwalidzki z PFRON.


Program
Aktywny Samorząd, określa kto może otrzymać pomoc oraz dofinansowania. PFRON zapewni kompleksową pomoc i wsparcie, do czego będzie potrzebne orzeczenie o niepełnosprawności, jeżeli będziemy chcieli się ubiegać na przykład o sprzęt oprzyrządowania elektrycznego bądź skutera inwalidzkiego. Aktywny Samorząd zapewni Ci potrzebną refundację. Aktywny Samorząd działa dla wszystkich powiatów w Polsce, a korzystając ze środków PFRON można uzyskać refundację dla osób niepełnosprawnych. By samorząd mógł pomóc w dofinansowaniu z PFRON, na przykład produktów oprzyrządowania elektrycznego, potrzebne jest orzeczenie o niepełnosprawności. Program Aktywny Samorząd jest organizowany przez PFRON i zadba o dofinansowania dotyczące sprzętu oprzyrządowania elektrycznego lub o napędzie elektrycznym. Można również starać się o dofinansowania do skutera inwalidzkiego o napędzie elektrycznym z PFRON
.

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy MERCURIUS 4 - 15 km/h - 70Ah - 45km VERMEIREN

Skuter elektryczny inwalidzki terenowy czterokołowy MERCURIUS 4 - 15 km/h - 70Ah - 45km VERMEIREN

MERCURIUS 4 - 15km/h - 70Ah - 45km
Nowoczesny i funkcjonalny czterokołowy skuter inwalidzki. Posiada szereg rozwiązań, które zwiększają komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Niezawodny system napędowy sprawia, że podróż jest bardzo przyjemna, skuter może osiągnąć prędkość 15 km/h. Wiele elementów poprawiających komfort zapewnią Państwu bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy.

23 Inne produkty w tej samej kategorii: