Krzesło toaletowe tapicerowane AR-103 ARMEDICAL

8198

Nowy produkt

218,80 zł

Więcej informacji

KRZESŁO TOALETOWE TAPICEROWANE ARMEDICAL

Krzesło toaletowe przeznaczone jest dla osób niepełnosprawnych ze schorzeniami narządów ruchu, osób starszych, jak również osób, które mają problem z korzystaniem ze standardowej muszli klozetowej.

Ułatwia i pomaga podczas codziennych czynności toaletowych, fizjologicznych.

Krzesło jest głównie dla osób wrażliwych na ucisk, czujących dyskomfort przy korzystaniu ze standardowego krzesła toaletowego, dla osób ceniących sobie komfort oraz wysoki poziom higieny.

Szczególnie polecane po urazach stawu biodrowego.

Miękkie siedzisko i oparcie zapewnia niezwykły komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu materiału wodoodpornego, zmywalnego utrzymanie krzesła w należytym stanie higienicznym nie stanowi problemu.

Dzięki wyjmowanemu pojemnikowi sanitarnemu z dodatkową pokrywą istnieje możliwość łatwego opróżniania pojemnika oraz przywrócenie go do należytego stanu higienicznego bez konieczności przenoszenia całego krzesła.

Zastosowanie dodatkowej, miękkiej pokrywy / nakładki na siedzisko, zapewnia możliwość korzystania z krzesła toaletowego, jak z każdego innego krzesła w domu.

Po założeniu dodatkowej nakładki na siedzisko oraz wyjęciu pojemnika sanitarnego, krzesło wyglądem przypomina standardowe krzesło do użytku domowego.

KOD PRODUCENTA: AR-103

PRODUCENT: ARMEDICAL

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na stronie Helpik24.pl pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-11-29

krzesło

Krzesło toaletowe jest bardzo przydatne podczas korzystania z toalety

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Krzesło toaletowe tapicerowane AR-103 ARMEDICAL

    Krzesło toaletowe tapicerowane AR-103 ARMEDICAL

    30 Inne produkty w tej samej kategorii: