ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO Zobacz większe

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO

5998

Nowy produkt

102,04 zł

Więcej informacji

Orteza stawu łokciowego EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO OPIS:

   Trwała i wytrzymała orteza stawu łokciowego posiadająca specjalne wkładki silikonowe, które pomagają odciążyć staw. Materiał produktu wykazuje się wysoką trwałością i rozciągliwością, dzięki czemu orteza stawu łokciowego łatwo dopasowuje się do kształtu ciała, pozostawiając pewną swobodę ruchu.
   Ponadto orteza na łokieć posiada peloty ze specjalnymi wypustkami - działają one pozytywnie na kontuzjowany staw, przyspieszając wchłanianie wysięków. Poprzez kompresje orteza stawu łokciowego zabezpiecza i stabilizuje staw łokciowy.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Stosowana w celu unieruchomienia stawu. Stabilizuje łokieć po zwichnięciach i przemieszczeniach. Orteza stawu łokciowego jest zalecana także po skręceniach stawu łokciowego oraz przy rekonwalescencji i leczeniu uszkodzeń tkanek miękkich, tendopatii, wylewów dostawowych w przebiegu młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów. Orteza stawu łokciowego jest szczególnie przydatna także w przypadku tzw. „łokcia tenisisty”.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO ZALETY:

  • wytrzymałość - orteza stawu łokciowego jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów przez co jej codzienne użytkowanie jest łatwe i bezproblemowe;
  • specjalna pelota -  takie rozwiązanie zapewnia dodatkowy komfort i pozytywnie wpływająca na rekonwalescencję po urazie;
  • dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów ten model ortezy stawu łokciowego bardzo łatwo dopasowuje się do kształtu ciała.


Rozmiar: dziecięcy 18 - 20 cm

Dostępne kolory: szary

Możliwość noszenia na prawej i lewej kończynie.

Kod produktu: 87237


Producent: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez stawu łokciowego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPOANTAR, SPORTLASTICCHRISOFIXTHUASNE, TIMAGO.


Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO

29 Inne produkty w tej samej kategorii: