ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO

5998

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza stawu łokciowego EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO OPIS:

   Trwała i wytrzymała orteza stawu łokciowego posiadająca specjalne wkładki silikonowe, które pomagają odciążyć staw. Materiał produktu wykazuje się wysoką trwałością i rozciągliwością, dzięki czemu orteza stawu łokciowego łatwo dopasowuje się do kształtu ciała, pozostawiając pewną swobodę ruchu.
   Ponadto orteza na łokieć posiada peloty ze specjalnymi wypustkami - działają one pozytywnie na kontuzjowany staw, przyspieszając wchłanianie wysięków. Poprzez kompresje orteza stawu łokciowego zabezpiecza i stabilizuje staw łokciowy.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Stosowana w celu unieruchomienia stawu. Stabilizuje łokieć po zwichnięciach i przemieszczeniach. Orteza stawu łokciowego jest zalecana także po skręceniach stawu łokciowego oraz przy rekonwalescencji i leczeniu uszkodzeń tkanek miękkich, tendopatii, wylewów dostawowych w przebiegu młodzieńczego idiopatycznego zapalenia stawów. Orteza stawu łokciowego jest szczególnie przydatna także w przypadku tzw. „łokcia tenisisty”.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO ZALETY:

  • wytrzymałość - orteza stawu łokciowego jest wykonana z bardzo wytrzymałych materiałów przez co jej codzienne użytkowanie jest łatwe i bezproblemowe;
  • specjalna pelota -  takie rozwiązanie zapewnia dodatkowy komfort i pozytywnie wpływająca na rekonwalescencję po urazie;
  • dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów ten model ortezy stawu łokciowego bardzo łatwo dopasowuje się do kształtu ciała.


Rozmiar: dziecięcy 18 - 20 cm

Dostępne kolory: szary

Możliwość noszenia na prawej i lewej kończynie.

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Kod produktu: 87237


Producent: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez stawu łokciowego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPOANTAR, SPORTLASTICCHRISOFIXTHUASNE, TIMAGO.


Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN KIDS 87237 TIMAGO

30 Inne produkty w tej samej kategorii: