ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN-STABIL 7517 TIMAGO Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN-STABIL 7517 TIMAGO

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-STABIL 7517 TIMAGO OPIS:

   Solidna, nowoczesna, wykonana z wytrzymałych materiałów orteza stawu łokciowego znakomicie zabezpiecza staw po urazie, chroni przed pogłębieniem się urazu i przyspiesza rehabilitację.
   Orteza stawu łokciowego została wykonana z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu noszenie ortezy łokciowej ułatwia propriocepcje. Mikromasaż, który jest umożliwiany przez boczne peloty, wpływa pozytywnie na mięśnie, umożliwiając poprawę krążenia, dzięki czemu możliwe jest zmniejszenie dolegliwości bólowych. Dołączone do ortezy specjalne fiszbiny umożliwiają skuteczne odciążenie stawu łokciowego.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-STABIL 7517 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Orteza stawu łokciowego stosowana w celu unieruchomienia stawu. Stabilizuje łokieć po zwichnięciach i przemieszczeniach, w przypadku niestabilności więzadeł pobocznych, lub zwyrodnieniach stawu łokciowego o różnym podłożu. Orteza jest zalecana także po skręceniach stawu łokciowego oraz przy rekonwalescencji i leczeniu uszkodzeń tkanek miękkich.
   Orteza stawu łokciowego jest szczególnie przydatna także w przypadku zapalenia nakłykcia kości ramieniowej, zapaleniu nadkłykcia przyśrodkowego kości ramiennej.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-STABIL 7517 TIMAGO ZALETY:

  • specjalne silikonowe peloty boczne wykonujące masaż podczas noszenia ortezy stawu łokciowego - takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na proces rekonwalescencji po urazach łokcia;
  • bardzo wytrzymały materiał, z którego została wykonana orteza, zapewnia stabilizację, jednocześnie pozostawiając dużą swobodę ruchu;
  • dzięki zastosowaniu elastycznej tkaniny, z której została wykonana orteza stawu łokciowego, można ją łatwo dopasować do kształtu ciała użytkownika, co w wysokim stopniu podnosi komfort korzystania z ortezy.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-STABIL 7517 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Obwód przedramienia

Rozmiar w cm:
  • S: do 23;
  • M: 24 - 26;
  • L: 27 - 29;
  • XL: 30 - 32;
  • XXL: ponad 32.

Dostępne kolory: szary

Możliwość noszenia na prawej i lewej kończynie.

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Producent : Timago

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez stawu łokciowego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPOANTAR, SPORTLASTICCHRISOFIXTHUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:
OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN-STABIL 7517 TIMAGO

ORTEZA STAWU ŁOKCIOWEGO EPIDYN-STABIL 7517 TIMAGO

30 Inne produkty w tej samej kategorii: