Orteza stawu łokciowego EPIDYN-AKTIV 7515 Timago Zobacz większe

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-AKTIV 7515 Timago

Nowy produkt

Więcej informacji

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-AKTIV 7515 Timago OPIS:

   Noszenie ortezy stawu łokciowego powoduje odciążenie stawu łokciowego, co pozytywnie wpływa zarówno na rekonwalescencje po urazie, jak I zabezpieczenie stawu podczas uprawiania sportu.
   Orteza stawu łokciowego
wykonana z wytrzymałych materiałów opaska na łokieć tenisisty, posiada silikonowe peloty ze specjalnymi wypustkami, które pozytywnie działają na przyczepy mięśniowe, uśmierzając ból jednocześnie odciążając mięśnie. Jest to bardzo przydatne w przypadku zapalenia ścięgien i torebek stawowych.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-AKTIV 7515 Timago PRZEZNACZENIE:

   Orteza stawu łokciowego może być z powodzeniem stosowana w przypadku różnego typu urazów stawu łokciowego. Orteza zalecana także po skręceniach stawu łokciowego oraz przy rekonwalescencji i leczeniu uszkodzeń tkanek miękkich takich jak: zapalenie nadkłykcia bocznego kości ramiennej tzw. łokieć tenisisty, skręcenie stawu łokciowego, stany zapalane po zabiegach operacyjnych i złamaniach, reumatyczne wysięki dostawowe. Orteza stawu łokciowego może być stosowana w przypadku skręceń stawu łokciowego, tendoterapii i osłabienia więzadeł.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-AKTIV 7515 Timago ZALETY:

  • specjalne silikonowe peloty wykonujące masaż podczas noszenia ortezy na łokieć - takie rozwiązanie pozytywnie wpływa na proces rekonwalescencji po urazach łokcia. Ponadto pozytywnie wpływają na redukcję wysięków;
  • orteza stawu łokciowego została wykonana z bardzo wytrzymałego materiału. który zapewnia stabilizację, jednocześnie pozostawiając dużą swobodę ruchu. Komfortowe wykonana orteza zwiększa wygodę codziennego użytkowania produktu;
  • dzięki elastyczności tkaniny, z której została wykonana orteza stawu łokciowego, można ją łatwo dopasować do kształtu ciała użytkownika, co w wysokim stopniu podnosi komfort korzystania z ortezy.

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-AKTIV 7515 Timago DANE TECHNICZNE:

Obwód stawu łokciowego - Rozmiar w cm:

  • S: do 26;

  • M: 26 - 28;

  • L: 28 - 30;

  • XL: 30 - 32;

  • XXL: ponad 32.Dostępne kolory: szary

Możliwość noszenia na prawej i lewej kończynie.

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

Kod produktu: 7515

Producent : Timago

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu ortez stawu łokciowego w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPOANTAR, SPORTLASTICCHRISOFIXTHUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na bark i łokieć w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi? Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-AKTIV 7515 Timago

Orteza stawu łokciowego EPIDYN-AKTIV 7515 Timago

30 Inne produkty w tej samej kategorii: