Stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty TGO-C SK-Z 502 TIMAGO Zobacz większe

PRODUKT ARCHIWALNY SKONTAKTUJ SIĘ W CELU POZNANIA NOWEJ OFERTY!

Stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty TGO-C SK-Z 502 TIMAGO

Nowy produkt

Więcej informacji

Stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty TGO-C SK-Z 502 TIMAGO OPIS:

   Jest to bardzo wytrzymały stabilizator stawu kolanowego z szynami pozwalający na wygodną stabilizację kolana i całą kończynę. Wykonany z nowoczesnych, bardzo elastycznych materiałów zapewnia użytkownikowi bezpieczeństwo i wygodę w codziennej eksploatacji stabilizatora. Produkt posiada anatomiczny kształt produktu w okolicach dołu kolanowego, co zwiększa jego funkcjonalność.
   Stabilizator stawu kolanowego z szynami bardzo dobrze przepuszcza powietrze, co zwiększa komfort użytkownika i zapobiega przegrzaniu się stawu kolanowego.
   Niniejszy produkt ortopedyczny ma specjalny otwór oraz piankowy pierścień, który dodatkowo stabilizuje rzepkę. Ponadto stabilizator wyposażony jest w specjalne kliny blokujące zakres ruchu stawu kolanowego przy zdjęciu i wyproście. Dzięki temu staw kolanowy jest dobrze ustabilizowany w kierunkach przyśrodkowym i bocznym. Dodatkowo ten model stabilizatora jest wyposażony w specjalne kliny, które ograniczają ruchomość przy zgięciu i wyproście, co dodatkowo stabilizuje i zabezpiecza kolano. Używanie stabilizatora minimalizuje ryzyko odnowienia lub pogłębienia urazu.

Stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty TGO-C SK-Z 502 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Stabilizator na kolano bardzo dobrze chroni przed przeciążeniami stawu. W związku z tym jest zalecany tym którzy zawodowo lub amatorsko uprawiają sport w przypadku leczenia różnego typu urazów i kontuzji, głównie w przypadku naciągnięcia mięśni, lub więzadeł. Zalecany w przypadku niestabilności stawu kolanowego, chorobie zwyrodnieniowej. Idealny w przypadku konieczności unieruchomienia stawu. Bardzo dobrze sprawdza się także w leczeniu zachowawczym.

Stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty TGO-C SK-Z 502 TIMAGO ZALETY:

 • produkt wykonany z bardzo wytrzymałej, przepuszczającej powietrze tkaniny, co zapobiega przegrzaniu się stawu oraz nadmiernemu poceniu;

 • ten stabilizator stawu kolanowego z szynami ma wbudowany otwór ze specjalnym piankowym pierścieniem, co usprawnia stabilizację rzepki;

 • stabilizator stawu kolanowego ma specjalne kliny zabezpieczające kolano i ograniczające ruchomość uszkodzonego stawu, co zapobiega pogłębieniu się urazu;

 • zamknięte szyny zabezpieczające kolano i unieruchamiające staw w kierunku bocznym i przyśrodkowym, co jest niezbędne w przypadku niestabilności stawu kolanowego;

 • ergonomiczny kształt produktu w okolicach dołu podkolanowego zapewnia użytkownikowi produktu większy komfort podczas codziennego użytku.

Rozmiar (obwód rzepki):

 • S - 34-36 cm
 • M - 36-38 cm
 • L - 38-41 cm
 • XL - 41-44 cm
 • XXL - 44-47 cmRegulacja kąta:

Zgięcie: 0°, 30°, 45°, 60°, 75°, 90°

Wyprost: 0°, 20°, 30°, 40°

Długość: 30 cmKod produktu: TGO-C SK-Z 502

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.

PRODUCENT: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu zamkniętych stabilizatorów stawu kolanowego z szynami w niskiej cenie!

Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.


Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!


Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO.

Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo
w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.


Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?


Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:
OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty TGO-C SK-Z 502 TIMAGO

Stabilizator stawu kolanowego z szynami zamknięty TGO-C SK-Z 502 TIMAGO

Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Pytania i odpowiedzi klientów

  Brak pytań o produkt w tej chwili,