Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO

1962

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 265,36 zł

Więcej informacji

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO OPIS:

   Ten innowacyjny aparat szynowo-opaskowy został wyposażony w dwie aluminiowe szyny, co czyni go bardzo lekkim i funkcjonalnym. Doskonale chroni i zabezpiecza staw kolanowy. Ten nowoczesny aparat szynowo-opaskowy składa się ze specjalnego zegara typu ROM, który umożliwia regulację kąta zgięcia. Co więcej, zegar wyposażony jest w blokowany system zębatkowy. Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom regulowanie kąta zgięcia czy wyprostu nie sprawia trudności.
   Zegar i system zębatkowy zastosowane w zegarze dają możliwość zablokowania ustawiania aparatu pod wybranym kątem, w tym możliwość bezpiecznego przeprostu. Ponadto aparat szynowo-opaskowy jest wyposażony w system czterech pasów obwodowych regulowanych za pomocą klamer i rzepów, co zwiększa funkcjonalność aparatu. Dzięki wbudowanym do aparatu szynowo-opaskowego klamrom konstrukcja sprzętu ortopedycznego jest jeszcze bardziej stabilna, a korzystanie z niego jest jeszcze łatwiejsze.

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Ten aparat szynowo-opaskowy bardzo dobrze zabezpiecza i stabilizuje kolano, goleń i udo. Dlatego może być stosowany w leczeniu i profilaktyce schorzeń i urazów takich jak: uszkodzenia więzadeł LCL, MCL, ACL, niestabilność stawu kolanowego. Aparat szynowo-opaskowy jest dedykowany również osobom po rekonstrukcji więzadeł kolana, w czasie rekonwalescencji i rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych kolana. Aparat szynowo-opaskowy jest bardzo przydatny także w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego, skręceń i zwichnięć kolana.

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO ZALETY:

  • Wytrzymałość - aparat szynowo-opaskowy jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów. Dwie aluminiowe szyny zapewniają stabilizację kończyny i wytrzymałość całej konstrukcji;

  • Specjalny zegar typu ROM wyposażony w specjalny system zębatkowy – dzięki temu jest to bardzo funkcjonalny aparat, pozwalający na regulację i zablokowanie kąta zgięcia, co daje możliwość lepszego dostosowania ustawienia aparatu szynowo-opaskowego do potrzeb każdego pacjenta;

  • Cztery pasy obwodowe dodatkowo zabezpieczające wybraną przez pacjenta regulowane przy pomocy rzepów i klamer, sprawiają, że codzienne korzystanie z aparatu nie nastręcza trudności;

  • Możliwość łatwiejszego dopasowania do potrzeb użytkownika dzięki możliwości regulacji długości aparatu; dodatkowo ten model aparatu szynowo-opaskowego posiada opcję przeprostu. Taka opcja jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność produktu;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO DANE TECHNICZNE:


Rozmiar:
Uniwersalny

Regulacja kąta - zgięcie: 0° - 120°

Regulacja kąta - wyprost: -10° - 90°

Blokowanie pod kątem: 0°, 15°, 30°

Regulacja długości: 45 - 69 cm

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Kod produktu:
TGO-V AP SK-O 510

Producent:
TIMAGO




UWAGA! Zdjęcia mają charakter poglądowy.

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu specjalistycznego sprzętu medycznego na NFZ w niskiej cenie!

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych produktów?

Radzimy wybrać produkty z szerokiej oferty naszego sklepu. Nasze pozostałe aukcje posiadają produkty firmy: INNOW, JUVENTAS, TECH-MED Bydgoszcz, THUASNE POLSKA Sp. z o.o., TIMAGO, UBM Meble-Medyczne, VERMEIREN, WS-TECH.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz o nich krok po kroku na naszym blogu medycznym. Masz jakieś pytania? Aby uzyskać informacje, zadzwoń pod numer 735-575-252 z prośbą o poradę.  


OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO

Produkty powiązane

    30 Inne produkty w tej samej kategorii: