Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO Zobacz większe

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO

1962

Nowy produkt

Więcej informacji

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO OPIS:

   Ten innowacyjny aparat szynowo-opaskowy został wyposażony w dwie aluminiowe szyny, co czyni go bardzo lekkim i funkcjonalnym. Doskonale chroni i zabezpiecza staw kolanowy. Ten nowoczesny aparat szynowo-opaskowy składa się ze specjalnego zegara typu ROM, który umożliwia regulację kąta zgięcia. Co więcej, zegar wyposażony jest w blokowany system zębatkowy. Dzięki tak nowoczesnym rozwiązaniom regulowanie kąta zgięcia czy wyprostu nie sprawia trudności.
   Zegar i system zębatkowy zastosowane w zegarze dają możliwość zablokowania ustawiania aparatu pod wybranym kątem, w tym możliwość bezpiecznego przeprostu. Ponadto aparat szynowo-opaskowy jest wyposażony w system czterech pasów obwodowych regulowanych za pomocą klamer i rzepów, co zwiększa funkcjonalność aparatu. Dzięki wbudowanym do aparatu szynowo-opaskowego klamrom konstrukcja sprzętu ortopedycznego jest jeszcze bardziej stabilna, a korzystanie z niego jest jeszcze łatwiejsze.

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Ten aparat szynowo-opaskowy bardzo dobrze zabezpiecza i stabilizuje kolano, goleń i udo. Dlatego może być stosowany w leczeniu i profilaktyce schorzeń i urazów takich jak: uszkodzenia więzadeł LCL, MCL, ACL, niestabilność stawu kolanowego. Aparat szynowo-opaskowy jest dedykowany również osobom po rekonstrukcji więzadeł kolana, w czasie rekonwalescencji i rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych kolana. Aparat szynowo-opaskowy jest bardzo przydatny także w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego, skręceń i zwichnięć kolana.

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO ZALETY:

  • wytrzymałość - aparat szynowo-opaskowy jest wykonany z bardzo wytrzymałych materiałów. Dwie aluminiowe szyny zapewniają stabilizację kończyny i wytrzymałość całej konstrukcji;
  • specjalny zegar typu ROM wyposażony w specjalny system zębatkowy – dzięki temu jest to bardzo funkcjonalny aparat, pozwalający na regulację i zablokowanie kąta zgięcia, co daje możliwość lepszego dostosowania ustawienia aparatu szynowo-opaskowego do potrzeb każdego pacjenta;
  • cztery pasy obwodowe dodatkowo zabezpieczające wybraną przez pacjenta regulowane przy pomocy rzepów i klamer, sprawiają, że codzienne korzystanie z aparatu nie nastręcza trudności;
  • możliwość łatwiejszego dopasowania do potrzeb użytkownika dzięki możliwości regulacji długości aparatu; dodatkowo ten model aparatu szynowo-opaskowego posiada opcję przeprostu. Taka opcja jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność produktu.

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Rozmiar: Uniwersalny

Regulacja kąta - zgięcie: 0°-120°

Regulacja kąta - wyprost: -10°-90°

Blokowanie pod kątem: 0°, 15°, 30°

Regulacja długości: 45- 69 cmKod produktu: TGO-V AP SK-O 510Producent: TIMAGOSklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu aparatów szynowo-opaskowych na goleń i udo w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO. Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.


Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Oceń 
2019-07-16

Dziękuje Helipki ze jestes

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO Zakupiony w tym sklepie sprzent szybko stawia mnie do
Zdrowia Dziękuje Helipki

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO

Aparat szynowo-opaskowy na goleń i udo TGO-V AP SK-O 510 TIMAGO

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: