Opaska elastyczna na udo TGO-C OU 803 TIMAGO Zobacz większe

Opaska elastyczna na udo TGO-C OU 803 TIMAGO

Nowy produkt

W magazynie

Cena: 27,60 zł

Opis

Wysyłka 24hTak

Więcej informacji

Opaska elastyczna na udo TGO-C OU 803 TIMAGO OPIS:

   Wygodna i wytrzymała, wykonana system bezszwowym elastyczna opaska na udo. Tkanina kompresyjna opaski zapewnia wygodę i komfort podczas noszenia oraz umożliwia ukierunkowanie kompresji. Opaska na udo bardzo dobrze stabilizuje udo, jednocześnie pozostawiając użytkownikowi swobodę ruchu.

Opaska elastyczna na udo TGO-C OU 803 TIMAGO PRZEZNACZENIE:

   Ortopedyczna opaska jest przeznaczona dla osób z urazami mięśniowymi uda, cierpiących na bóle w okolicach uda. Zalecany również dla osób cierpiących na obrzęki i stany zapalne (tendinopatie). Opaska elastyczna na udo oskonale zabezpiecza okolice uda, dlatego może być z powodzeniem stosowana w leczeniu i profilaktyce mikrourazów uda. Doskonale sprawdza się również w przypadku przeciążeń uda.

Opaska elastyczna na udo TGO-C OU 803 TIMAGO ZALETY:

  • Nowoczesna bezszwowa konstrukcja opaski - opaska elastyczna na udo wykonana jest z nowoczesnej tkaniny kompresyjnej dzięki temu zapewnia ona komfort noszenia i swobodę ruchu jednocześnie zapewnia zabezpieczenie okolicom uda. Jest to bardzo ważne w zarówno w przypadku rekonwalescencji nawet w przypadku mikrourazów;

  • Opaska na udo o anatomicznym kształcie, która łatwo dopasowuje się do kształtu ciała a także pozwala na prawidłowe ukierunkowanie kompresji;

  • Opaska elastyczna na udo umożliwia łatwy dostęp powietrza do kończyny z łatwością odprowadza nadmiar wilgoci i ciepła, dzięki temu skora nogi zabezpieczona opaską nie poci się nadmiernie. Takie rozwiązanie podnosi komfort codziennego użytkowania ortezy i jednocześnie hamuje rozwój flory bakteryjnej;

  • Możliwość zamówienia bez wychodzenia z domu.

Opaska elastyczna na udo TGO-C OU 803 TIMAGO DANE TECHNICZNE:

Rozmiar:

  • S - 40,5-46 cm

  • M - 46-51 cm

  • L - 51-56 cm

  • XL - 56-63,5 cm

Termin realizacji zamówienia zależny jest od producenta i wynosi od 3 do 10 dni roboczych, prosimy o kontakt telefoniczny: 735-575-252 Możliwość uzyskania dofinansowania PCPR/MOPS/PFRON. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania informacji.


Kod produktu: TGO-C OU 803

Producent: TIMAGO

Sklep medyczny HELPIK to gwarancja zakupu opasek elastycznych na udo w niskiej cenie! Kupuj u nas i zyskuj! Z nami masz pewność, że otrzymasz produkt odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb.

Dziękujemy za zaufanie! Zaufało nam ponad 3500 klientów!

Szukasz innych stabilizatorów, opasek i ortez? Radzimy wybrać coś z naszej oferty produktów firm: OPPO, KARE, CHRISOFIX, ANTAR, PANI TERESA, RENA, SPORTLASTIC, THUASNE, TIMAGO. Stabilizatory, ortezy i opaski na kolano i udo w niskiej cenie tylko w sklepie HELPIK.

Potrzebujesz fachowych podpowiedzi?

Przeczytasz je na blogu medycznym. Możesz też zadzwonić na numer 735 575 252 z prośbą o poradę. W razie pytań służymy pomocą.

Klienci kupujący ten produkt zamawiali ponadto:

OSTRZEGAMY, UWAŻAJ NA NIEUCZCIWYCH SPRZEDAWCÓW!

Wszystkie produkty na naszych aukcjach pochodzą bezpośrednio od producentów lub autoryzowanych dystrybutorów na terenie Polski i podlegają gwarancji producenta.

Opinie

Napisz opinię

Opaska elastyczna na udo TGO-C OU 803 TIMAGO

Opaska elastyczna na udo TGO-C OU 803 TIMAGO

30 Inne produkty w tej samej kategorii: